בימים אלה בהם נגיף הקורונה מאיים על הקיום החברתי והתרבותי של כולנו, זה בדיוק הזמן להתעסק בזוטות שישכיחו קצת את אווירת האפוקליפסה שמרחפת סביבנו. גל גדות, הלא היא הוונדר וומן שלנו, היא הראשונה בתור.

לפני כחודש וחצי סיפרנו לכם שאלין כהן, כוכבת האינסטגרם, שנבחרה להיות חלק מנבחרת "סמסונג" ולפרסם את מכשיר הגלקסי, סיימה את ההתקשרות עם החברה. כל זה קרה אם או בלי קשר לעובדה שאת הסטורי שהיא חולקת עם העוקבים שלה, היא מצלמת במכשיר אייפון של "אפל" - המתחרים הגדולים ביותר של החברה ששכרה את שירותיה.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

לפני כשנתיים, גל גדות הייתה בעיצומה של קמפיין חברת הסמרטפונים "וואווי" ואז היא נתפסה מצייצת, ניחשתם נכון, מהאייפון שלה, מה שגרר לא מעט צילומי מסך ותגובות. במקום להמציא תירוץ מתחנף, גדות הודתה שלפעמים היא צריכה קצת עזרה מהצוות שלה, ושהיא לא בגדה ב"וואווי" שלה.

והנה היא עשתה זאת שוב - כחלק מתנועת הסלבס להרגעת הציבור בימי הקורונה, גם גל גדות העלתה תמונה שלה בצירוף מסר מרגיע לאומה כשכתבה: "להישאר בבית - כוח על". התמונה, שוב ניחשתם נכון, צולמה במכשיר אייפון וזכתה ללא מעט תגובות מצד הגולשים שטעו לחשוב כי מדובר בעוד פאשלה רצינית של הכוכבת. "כנראה שהיא לא דופקת חשבון לסינים בזמנים אלה", כתבו הגולשים.

View this post on Instagram

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

אנחנו בדקנו, ומסתבר שלמרות העובדה שכולנו זוכרים את הפרסומות הקמפיינים של גל גדות לחברת "וואווי" היא סיימה את הקמפיין ואינה הפרזנטורית הנוכחית של החברה. מה שאיפשר לה להצטייד באייפון חדש לתקופת הבידוד.