אחרי שגל גברעם חשפה שניגשה לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה נגד סוכן הדוגמנית שי אביטל, שמתברר שגם אותה הוא הטריד מינית לפני כשנתיים, היא סיפרה גם כמה היחס שקיבלה מהמשטרה היה מביך ומזלזל. הבוקר (ה') נועה יונני, יוצאת "האח הגדול", העלתה לסטורי תמונה מתחנת המשטרה ורמזה שגם היא בדרך לתלונה.

ביום ראשון האחרון ורגע אחרי ששודר התחקיר של חיים אתגר ב"חשיפה" על מעלליו של מי שהיה עד אז הסוכן של נטע אלחמיסטר, יונני הגיעה לאולפן (יחד עם שיר אלמליח) וסיפרה מה אביטל עשה לה לפני כמה שנים. "הוא הגיע לאסוף אותי בתשע וחצי בערב עם הרכב הפרטי שלו, כאשר במהלך הנסיעה הבנתי שלא מדובר על פגישת עבודה. הוא עצר בצד והניח את היד שלו על הרגל שלי וניסה לגעת בי. הדפתי אותו ממני ונוצר בינינו עימות בזמן שהוא מנסה לכפות את עצמו עליי. לבסוף הצלחתי לפתוח את הדלת של הרכב ונפלתי על הרצפה. הוא בתגובה קילל אותי קללות נוראיות והמשיך לנסוע".

כאמור, הבוקר יונני כבר מצאה את עצמה בתחנת המשטרה המיועדת, ובשיחה עם mako סלבס היא מספרת היום שהיא לא הייתה לבד."האמת שבהתחלה חשבתי להשאיר את זה מאחורי", היא מתוודה. "ואז פנתה אלי מישהי שאני מכירה, ילדה בת 23 ושאלה אם אני הולכת להגיש תלונה והאם אני לא מפחדת, סיפרה לי כמה היא מקנאה שאני כל כך אמיצה. ישר הבנתי שהיא שואלת כי היא גם הוטרדה והיא לא יודעת מה לעשות".

שי אביטל (צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12)
צילום: מתוך "חשיפה", קשת 12

"הסברתי לה שחייב להציף ולדבר על זה ולהתלונן, אפשר גם סתם ללכת למשטרה להבין מה ההליך ואז אני אחליט. היא אמרה לי שאם אני הולכת היא תרצה לבוא איתי - גם היא הוטרדה אבל היא לא רצתה לחשוף את עצמה אלא לראות מה אומרים לי ולהחליט"

"הבנתי שאני חייבת ללכת גם בשבילה. הגענו ביחד במונית, קיבלו אותנו יפה במשטרה והסבירו לנו את כל התהליך. זה היה מתיש, ארוך וחודרני אבל בסוף שתינו הגשנו תלונה. היה לי קשה ברמות, חשבתי שאני מחזקת אותה ובסוף היא זאת שחיזקה אותי".