צילום וידאו וראיונות: רומי גיאור

אן זיוי חגגה אתמול את יום הולדתה ה-27 בגן האירועים "אל ים" בנתניה, ולא מעט חברים וקולגות הגיעו לשמוח יחד איתה. בשנה שעברה זיוי נאלצה לחגוג יום הולדת בסגר הראשון, אך השנה היא יכלה סוף סוף להרים מסיבה כמו שחלמה.

מי שהגיעו ובלטו בנוכחותם הם החברים של זיוי, גל גברעם ותום חיימוב, הפאוור-קאפל שיצא מבית "האח הגדול" לאחרונה. השניים אומנם סירבו לראיון משותף, כי את זה הם כנראה שומרים לקמפיין זוגי עליו יגזרו קופון, אבל הם כן התראיינו בנפרד, ועל הפרק בראיון עמד נושא אחד שבו הם הציגו עמדה שונה לחלוטין: חתונה.

"דיברנו על זה גם בבית. הוא לא ילד, אני קצת סיימתי, תמיד אמרתי שאני רוצה להיות אמא צעירה", אמרה גברעם ששאלנו אותה האם תום הוא אחד. "הוא בן 33 ואני בת 20. זה לא משהו שיקרה עוד שנה, אבל שנתיים-שלוש, בוא נראה מה יקרה. יש לי מלך, יש לי את הדבר הכי מושלם בעולם, אני לא אוותר על זה".

לעומת התשובה המפורטת והברורה של גל, תום דווקא בחר לתמצת את דבריו כשנשאל על טבעת בעתיד הקרוב או הרחוק. "זה מאוד מוקדם לשאול", הוא אמר, "אבל מושלם, מושלם, מושלם".

"אנחנו בזוגיות שהיא הרבה יותר מזוגיות רגילה", אמרה גברעם בראיון, "זה כבר חודשיים, שלושה, ארבעה... אני לא סופרת. עוד לא עברנו לגור ביחד על הנייר - אבל מאז שהוא יצא אני רק איתו ואנחנו עם המשפחות. אני מקפלת אצלו את הכביסה ומסדרת את הארון אבל אין שלט כאן גרים בכיף, זה יגיע".

"בחוץ הרבה יותר כיף לנו ביחד", אומר תום על גל. "השהות בבית הייתה מאוד אינטנסיבית ובזמן מאוד קצר אתה לומד על בנאדם, אבל דווקא עכשיו אין את הרעש מסביב ואת המשחק ויש לנו רק אחד את השנייה וזה הרבה יותר נעים. הכול יותר טוב בחוץ. את החגים העברתי גם עם גל, עוד לפני שיצאתי המשפחות הכירו ובילו ביחד".

ומה לגבי החברים מהבית? גל גברעם הבהירה שאומנם קיימת קבוצה בוואטסאפ עם דיירי העונה, אבל היא כמעט לא כותבת שם. "יש קבוצת וואטסאפ של האח, כמעט כולם שם, אבל אני לא פעילה בקבוצה הזו. הם קצת בחונטות עדיין - ואני לא שם. לפני יומיים ראיתי את כולם והכול. היו חיבוקים, כי מה שהיה בבית נגמר וגם לא יצא לי יותר מדי להיתקל איתם בסיטואציות קשות ולא נעימות. אתה כן לוקח איתך דברים, אבל אין לי מה להמשיך את זה בחוץ".

אן זיוי חוגגת יום הולדת, אפריל 2021 (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
חגגה 27. אן זיוי | צילום: אור גפן, יחסי ציבור
אן זיוי חוגגת יום הולדת, אפריל 2021 (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
גיבשה דעה ברורה. גל גברעם | צילום: אור גפן, יחסי ציבור
אן זיוי חוגגת יום הולדת, אפריל 2021 (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
חזר למשרד עורכי הדין. תום חיימוב | צילום: אור גפן, יחסי ציבור
_OBJ