בין ההכנות לתוכנית "גלית ואילנית" ושאר הדברים שהיא עושה בחייה, אילנית לוי הגיעה לסט הצילומים, הפעם כדי לדגמן. "אנחנו מצטלמים לקולקציית אביב קיץ של רשת 'גולברי', אבל הפעם יש ערך מוסף. בחרנו להקדיש את הפריטים, את הבגדים ואת הצילומים למרכזי נשים", היא סיפרה על הסט. "המותג עושה את זה לא מעט במהלך השנה, בשנה האחרונה שמתי את עצמי בפעילות בנושא והיה לי חשוב לתת עוד יותר פוש ולתרום יותר להעלאת המודעות".

"אני ואלירז מחוסנים לגמרי", היא מכריזה בגאווה. "גם ליאם התחסן, רק אלין לא התחסנה כי היא מתחת לגיל 16. יש לנו טראומה מהסגר הראשון, אמא שלי עשתה פסח לבד. בסגר שאחרי כבר הבאתי אותה לגור איתנו, זו חוויה מדהימה. כמו לחזור לילדות. בגלל שהיא אצלנו מיהרנו להתחסן".

אילנית לוי צילומים (צילום: אייקונז בי מדיו, יחצ)
"אלירז שומר שבת, אני לא". אילנית לוי ל"גולברי" | צילום: אייקונז בי מדיו, יחצ

נראה שאלירז מתחזק ומתקרב לדת. זה משהו שקורה אצלך? את תלכי בעקבותיו?

"תמיד הייתי קרובה לדת ולאמונה. בדרך כלל בקידוש אני הייתי זו שמתקנת אותו, ועכשיו אני לא צריכה לתקן. הוא למד את החוקים ואת התפילות. כל עוד אנחנו חיים במה שנוח לי ומה שנוח לו - זה מהמם. אלירז שומר שבת, אני לא. ליאם עושה קידוש מגיל 4, זה משהו שהוא לא זר לי, זה לא מפחיד אותי. אם מישהו מתקרב לדת ובן הזוג שלו לא יודע מה זה - אז זה נורא מלחיץ. אני כן יודעת מה זה וזה מהמם. לי טוב איפה שאני נמצאת. מתארת לעצמי שאלירז היה שמח שאתחזק, אבל אנחנו אפילו לא מגיעים לשיחות האלה".

ליאם הוציא רישיון ועבר טסט ראשון. איך התחושה? מלחיץ כאמא?

"פחד אלוהים. ליאם נהג מהמם והוא משרה רוגע, אבל אני אמא שלו. הוא עכשיו עם מלווה ואני תמיד יושבת עם היד קרוב להאנד-ברקס בלי שהוא ישים לב. אני לא רוצה להלחיץ אותו, אבל יש תמיד דפיקות לב. לראות את הילד שלך מאחורי ההגה זה לא קל".

השבוע אבא של אייל נפטר. בטח לילדים זה לא קל. יצא לך ליצור קשר? לנחם?

"כמובן שבאתי לנחם, אני פשוט לא מאלה שמתזכרות את כל העולם על זה. למרות כל הדברים שקרו עם סבא של ילדיי, היינו שם. הילדים היו עם אייל מן הסתם. הילדים הולכים אליו ולדניאל לבית וחוזרים, הם גדולים, אין לנו הסדרי ראייה או משהו כזה. כשהילדים גדולים - יותר קל לג'נגל. אנחנו גרים באותה עיר והם היו לצד אבא שלהם".

אילנית לוי צילומים (צילום: אייקונז בי מדיו, יחצ)
צילום: אייקונז בי מדיו, יחצ
אילנית לוי צילומים (צילום: אייקונז בי מדיו, יחצ)
צילום: אייקונז בי מדיו, יחצ