צילום וראיון: רומי גיאור

כמה חודשים אחרי שערן זהבי, שי זהבי ושלושת ילדיהם התמקמו בהולנד הרחוקה בעקבות העובדה שזהבי מונה לחלוץ פ.ס.וו איינדהובן, המשפחה עברה שוד אלים. זהבי היה באימון הנבחרת באותו הזמן, ואחרי שיחת הטלפון שקיבל ממנה מיהר לביתו. מאז האתרים מסביב לעולם לא הפסיקו לדווח על ההתפתחויות.

כזכור, בתחילת החודש שני רעולי פנים נכנסו לבית המשפחה, איימו על שי ודרשו כסף ורכוש. בוקר למחרת השוד, זהבי כתבה לעוקבים שלה: "עברו עלינו שעות קשות ואנחנו צריכים לעכל. חשוב לי לציין שלא הרימו יד על הילדים והם בסדר גמור פיזית. נפשית אנחנו כולנו נצטרך לעבוד יחד ולעבור את זה בצורה הטובה ביותר".

אבל לפני כל הסיפור הזה והמעבר לאירופה, שי זהבי הספיקה להשיק את מותג בגדי הספורט שלה, לו היא קראה על שם סבתה, "רוז'ה". אחרי שנה של קניות אינטרנטיות, הגיע הרגע של זהבי להשיק את החנות הפיזית, והבוקר (ה') בתל אביב, נפתח הפופ-אפ שכולנו חיכינו לו. במקום נרשמה חגיגה עטירת סלבס ועל המוזיקה הייתה די ג'יי אלמוג לבר.

שי וערן זהבי מדברים על הכל (צילום: מתוך "אנשים", קשת 12)
מתוך "אנשים" | צילום: מתוך "אנשים", קשת 12

מה שלומך אחרי המקרה?

"אנחנו בסדר, אנחנו מתעסקים בטוב. בארץ עם משפחה והחברים שמקיפים אותנו. כיף פה".

יש מחשבות על לחזור ארצה?

"ממש לא. לא כרגע, לא".

ערן זהבי שי זהבי (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
ערן זהבי שי זהבי | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר

מי הכי ליווה אותך?

"ערן. אמא שלי, המשפחה".

משהו בחיים שלך השתנה מאז? חשבת על להסתובב עם אבטחה? 

"לא התעסקתי בזה, לא נראה לי. אנחנו חיים את החיים שלנו".

כמובן שגם ערן זהבי הגיע לאירוע של אשתו האהובה, וזה מה שהיה לו לספר לנו על הדברים: "עברנו דבר לא פשוט אבל אנחנו מסתכלים קדימה. לא ניתן לזה להשפיע על היום יום שלנו - צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולא על מקרה אחד".

שי זהבי אשתו של ערן זהבי (צילום: N12)
שי זהבי אשתו של ערן זהבי | צילום: N12