הפוליטיקאית אפרת רייטן (48) החליטה כמו רבים וטובים לפניה שהיו על גבי המסך במשך שנים, לעשות שינוי בחייה ולעבור לעשייה פוליטית, אחרי קריירת משחק והנחיה ארוכת טווח. לאחרונה, רייטן קטפה הישג מרשים והפכה למקום 5 ברשימת מפלגת העבודה, מה שעשוי להפוך אותה בקרוב לחברת כנסת מן המניין. אם זה לא מספיק, היא גם עובדת כעורכת דין בשנים האחרונות באחד מהמשרדים הגדולים.

לאחרונה, פוקדת רייטן את אולפני הטלוויזיה ועובדת רבות על עשייתה בפוליטיקה, וכך גם הבוקר (ד'), היא הייתה אמורה להתייצב לריאיון בזום בפני המגישים אורלי וילנאי וגיא מרוז. במהלך השידור של השניים, הם הודיעו כי רייטן לא תעלה לשידור בשל אירוע רפואי שבסופו נאלצה להתפנות לבית החולים. "אפרת רייטן שהייתה אמורה להיות כאן איתנו נמצאת בבית החולים", אמר גיא בשידור, "יש לה 10 תפרים בראש, אז היא תהיה איתנו כאן מחר במקום היום ונאחל לה רפואה שלמה".

אפרת רייטן צ'ינו (צילום: צ'ינו פפראצי)
רק בריאות. רייטן | צילום: צ'ינו פפראצי

בשיחה עם mako סלבס ובמסגרת חיסיון רפואי, רייטן לא רצתה לפרט מעבר לפרטים הידועים וסירבה לחשוף את הפרטים המלאים הנוגעים למה שהוביל אותה לקבל טיפול ותפרים בבית החולים. "תודה על ההתעניינות בשלומי", מסרה רייטן בתגובה, "מהמורה קטנה בדרך. מעט תפרים וממשיכה בפעילות האינטנסיבית של מפלגת העבודה בדרך לבחירות. תודה גם לרופאי בית החולים איכילוב המקצועיים והנפלאים על הטיפול המסור". רפואה שלמה.