לפני שנתיים נולדה רנה, בתם הבכורה של הזמר דודו אהרון ונטלי לוי. כאם טרייה, נטלי שתמיד הייתה קרייריסטית ובעלת עסק עצמאי, מצאה את רוב זמנה בבית מטפלת ברנה – מה שהוביל לתקופה מורכבת ומשבר בזוגיות בין השניים. "תמיד הייתי עסוקה וקרייריסטית", סיפרה נטלי בשיחה עם גלית גוטמן וסיון קליין, "ואחרי הלידה ישבתי בבית ולא עשיתי כלום – בזמן שדודו המשיך בחייו".

בתקופה שאחרי הלידה, ההורים הטריים חווים קשת רגשות רחבה, ולא מעט מהם מתמודדים עם קשיים ודיכאון אחרי לידה לצד השמחה. עם זאת, נראה שהנושא לא מדובר מספיק. "אף אחד לא מכין אותך למה שקורה אחרי", שיתפה לוי בגילוי לב, "אבל פתאום כשאת נמצאת שם כולן מתעוררות ואומרת 'כן זה בסדר, תבכי'".

"היה לי דיכאון אחרי לידה הפוך", הוסיפה נטלי, "הייתי מאוד טוטאלית לילדה, לא נתתי לאף אחד לגעת בה - דודו הוא היחיד שעוד איכשהו הסכמתי שיהיה איתה. אז פשוט קרסתי, כי אי אפשר לעשות הכל לבד". הטוטאלית שנטלי מדברת עליה הובילה אותה למצבי קיצון עם עצמה, כך היא מספרת, "התעוררו אצלי המון דברים נפשיים שאני יודעת שזה בגלל זה, דיכאון והתקפי חרדה". 

דודו ונטלי אהרון (צילום: מתוך "המטבח המנצח VIP", קשת 12)
צילום: מתוך "המטבח המנצח VIP", קשת 12

התקופה הקשה שעברה עליה השפיעה על היחסים של השניים, וגם אהרון הרגיש שמשהו כבר לא בסדר. "ביום בהיר אחד הבנתי שצריך לדבר על הפיל שבחדר. זאת הייתה תקופה לא פשוטה עבור שנינו", משתף אהרון. "אני רגיל לקום בבוקר ושאישתי מחייכת ופתאום היא כבויה ומשקיעה את כל החיים לילדה. לא משנה כמה רציתי לעזור וכמה עזרתי זה לא הספיק".

באמצע התקופה הקשה שעברה, נטלי קיבלה את ההצעה להשתתף ב"המטבח המנצח VIP", וחשבה שדודו יסרב לה, אבל הוא דווקא ראה בזה הזדמנות מעולה: "פנו אליה עם כישורי הבישול שלה באינסטגרם והיא הייתה בטוחה שאני אגיד לא, כי אני באמת בורר את כל ההצעות שמגיעות אליי לשולחן", מספר אהרון. היום, אהרון מודה על הבחירה ללכת לתחרות, "ידעתי שזה יעשה טוב מאוד לזוגיות שלנו וזה באמת משהו שאמרתי שאני מנטרל את עצמי ועושה בשבילה, שיכול להשיב לה את החיוך. זה היה סוג של ירח דבש". 

את התקופה המורכבת, נראה שהשניים צלחו, בין היתר הודות לתחרות בה הם מפגינים כישורים קולינריים מרשימים בימים אלה. בשבוע הבא, הגמר הגדול של תחרות הבישול הקשה בעולם "המטבח המנצח VIP" יצא לדרך, ואנחנו סוף סוף נגלה אם נטלי לוי ודודו אהרון הנחושים, יזכו בתואר הנכסף.