עם עליית הראיון אמש של גל גברעם במגזין סוף השבוע של mako, החלה סערה בכל רשת חברתית אפשרית ושמה הפך לנושא הטרנדי ביותר ברשת ב-12 השעות האחרונות. והכל בגלל הציטוט הבא שהגיע בתשובה לשאלה של הכתבת ליאור שלו "איך הקורונה השפיע עלייך?": "בגדול אני חושבת שהקורונה זה פלוץ של כדור הארץ. משהו שנוצר בגלל זיהום תת קרקעי של מיליוני שנים, ובגלל זה אף אחד לא ידע עליה כלום. אני חושבת שכדור הארץ עשה את הקורונה כדי לדלל את עצמו. עצוב לי להגיד את זה, אבל אני חושבת שהאנשים שנפטרו מקורונה היו צריכים למות".

משרד הבריאות היה הראשון לזהות כי מדובר באבחנה שיכולה להרוס להם את מאמצי ההסברה ומיהר לצייץ אמש בסרקזם כי ״המציגה אינה רופאה״. אך שיא השיאים הגיע הבוקר כשהאקס של ברעם, טום אביב, החליט לקפוץ על ההייפ שנוצר סביבה ולהגיב גם הוא לראיון.

בסטורי שפרסם כתב אביב: ״מביך אותי שבזבזתי זמן מחיי על אדם קטן, חסר כשרון, שכל וכנראה גם רחמים...אני לא לוקח אחראיות על רוע ושאיפה חסרת תוכלת (שגיאת הכתיב במקור) להתפרסם. אני מתנצל בפני כל מי ששכל קרוב אליו, מהמגיפה הנוראית הזאת. בנימה אישית, תוציאי את השם שלי מהפה שלך״. המילים הקשות, ואולי גם הידיעה שגברעם איבדה את דודתה ממחלת הקורונה, גרמו לאביב למחוק אחרי זמן קצר את הסטורי.

הסטורי של טום אביב נגד גל גברעם
הסטורי של טום אביב נגד גברעם

בטוויטר, רשת חברתית קצת יותר ארסית, גברעם הפכה לטרנד המוביל בישראל בשעות האחרונות כשמאות ציוצים מבקרים אותה על דבריה:

 

ואנחנו פה לומר שגל גברעם היא בסך הכל צעירה בת 20 שעשתה השנה לא מעט דברים שראוי לזכור וראויים להערכה. כן, גם אם היא מתנערת מהתואר ״פמיניסטית״, כמו שהרבה בנות גילה אחרות עושות. מציעים לכולם להיות זהירים עם היד על המקלדת.

_OBJ