בוקר אחרי האסון הגדול בהר מירון, כשמניין ההורגים עמד כבר על 45 בני אדם שנמחצו למוות, שר פיטנס ואירית רחמים הודיעו על ביטול האירוע שתיכננו ורשימת המוזמנים הארוכה והמורכבת מסלבס ירדה לטימיון. מאז השתיים הפכו לסנסציית רשת עם לא מעט תגובות וביקורות על הדרך בה הודיעו על ביטול - והחיקוי "בארץ נהדרת" הגיע.

הבוקר בשיחה עם mako סלבס המפיקה רחמים הגיבה לחיקוי, שביקר את השפה שהשתיים השתמשו בה והדמעות שנשפכו. "מי שלגלג על העובדה ששר מאופרת ומסורקת לא הבין את הדרמה הגדולה שהתחוללה בחלון זמן של 20 דקות, ואת העובדה שניצלנו כל פלטפורמה להודיע על ביטול האירוע. זו למעשה הסיבה ל'תתייגי אותי'. הרבה מעוקביי הם המוזמנים שלה".

כעת הגיע גם תורה של שר, הכוכבת הבלתי מעורערת של סדרת הסטוריז, להגיב על החיקוי שקיבלה בזכותם. לקבל חיקוי בתוכנית הסאטירה 'ארץ נהדרת' זה בהחלט מעמד מחמיא (במיוחד מליאת המדהימה) אבל "הפעם זה לא נראה לי מתאים לסיטואציה הקשה שהייתה", כתבה שר, איך לא, לעוקביה ברשתות החברתיות.

"כאמא, ליבי נשבר ולא הייתי מסוגלת לחגוג בזמן שאמהות קוברות את ילדיהן. אחרי התדיינות קיבלתי החלטה לא פשוטה לבטל את אירוע השמחה הפרטי שלי, כדי לכבד את המשפחות שכרגע איבדו את יקירהן באסון הנורא שבו אנשים שהלכו להתפלל ולא חזרו. תרמנו את כל האוכל ואני נושאת בכל ההוצאות הכלכליות של ביטול האירוע בלב שלם".