פאולה רוזנברג כבר נמצאת זמן רב בראש הכותרות, והסרט שהשיקה בשבוע שעבר, "כמו שאת", הצליח לעורר לא מעט שיח ברשתות. אחרי שעינב בובליל דיברה על סוגיית ההשמנה של בתה, ובהמשך הגיבה לסערה שהתחוללה סביבה ברשת, כעת פאולה מצאה את עצמה במרכז העניינים עם תגובה אחת עליה היא לא הייתה יכולה לשתוק.

בעמוד הפייסבוק של "פאולה וליאון" (קשת 12) עלה סרטון בו פאולה מכינה סלט עלי רוקט וסברס. בין התגובות המפרגנות לסרטון נכנסה תגובה אחת של מגיב שכתב לפאולה "פאולה יא פרה", והיא החליטה להגיב.

פאולה מגיבה לפוסט (צילום: צילום מסך)
הפוסט של פאולה רוזנברג | צילום: צילום מסך
פאולה מגיבה לפוסט (צילום: צילום מסך)
התגובה שהציתה הכל | צילום: צילום מסך
"האיש הזה כתב בתגובה: 'פאולה, יא פרה'", הסבירה פאולה. "ברור שהוא לא אדם חשוב. מה כן חשוב? למה העלתי את הפוסט הזה? כי הבושה עוברת צד גם בתחום גבולות הגוף שלנו ומה שאנחנו מתירים לבני אדם לומר. כי הוא לא היחיד וחשוב לחשוף אותם עד שיתביישו ויחדלו ממעשיהם האלימים מילולית. כי אני מתארת לעצמי שאני גם לא האישה היחידה שמקבלת ממנו הערות כאלו. כי אני מאמינה שהאומץ שלי לחשוף אותו יעניק אומץ לנשים וגברים אחרים לפתח חוסן".
 
פאולה המשיכה וכתבה לעוקבים שלה על תחושותיה בעקבות התגובה, וחיזקה את אלו שסופגים תגובות דומות. "אם מישהו כותב לך הערה שפולשת לגוף שלך, אפשר גם להחזיר את הבושה אליו ולהגדיל את הבמה. אם הוא כבר רוצה לומר זאת אז למה רק בתגובות, הנה בבקשה פוסט שלם לכבודו. ולא, זה לא שיימינג למי שהתכוון לכתוב זאת בתגובות. האיש כתב את ההערה הפוגענית שלו בדף ציבורי ללא שום הסתרה או בושה".