בוקר אחרי החתונה הגרנדיוזית של סטטיק ושרית פולק, בה הופיע והרים לאורחים וגם חשף שיר חדש, מכתב תביעה נחת על שולחנו של ליאור נרקיס. ל-mako סלבס נודע כי עובדת משק בית שעבדה בעבר בביתו של הזמר במשך 7 שנים, תובעת ממנו סכום של 1.3 מיליון שקל בגין כספים שלא הפרישה לה לקרן פנסיה, דמי חופשה והבראה.

ש', בת 53, עבדה שלושה ימים בשבוע בביתו של הזמר בסביון בשכר של 60 ש"ח נטו לשעה. לטענתה, נרקיס נהג לשלם את משכורתה באמצעות חברת ההפקות שלו "ליאור נרקיס הפקות בע"מ" ולהלין את שכרה באופן עקבי. בכתב התביעה שהגישה ש' נגד נרקיס לבית הדין האזורי לעבודה בבת ים באמצעות עורכי הדין צביקה הלפגוט ושי אדרי היא טוענת כי נרקיס הנפיק לה תלושי שכר פיקטיביים. לטענתה, השכר שהופקד בחשבון הבנק של ש' חולק לשני תשלומים ועמד על 7,260 ש"ח - בעוד שבפועל השכר, עם הזכויות הסוציאליות שהייתה זכאית להן ולא שולמו לה, היה אמור להיות בפועל 8,475 שקל.

בנוסף, במשך כל השנים בהם עבדה אצל נרקיס הוא לא העביר לה כספים לקרן פנסיה כמתחייב על פי החוק והיא לא בוטחה בביטוח אובדן כושר עבודה. "הוא היה אמור לבטח אותי בביטוח פנסיוני מקיף במשק ולבטח אותי בקרן הפנסיה הכוללת ביטוח נכות וכתוצאה מכך נגרמו לי נזקים משמעותיים".

תביעת עתק הוגשה נגד ליאור נרקיס. יוני 2021 (צילום: מתוך instagram)
על פי כתב התביעה - לא העביר לה כספים לקרן פנסיה | צילום: מתוך instagram
תביעת עתק הוגשה נגד ליאור נרקיס. יוני 2021 (צילום: פרטי)
דרישותיה של ש'. מתוך כתב התביעה | צילום: פרטי

לטענתה, עקב ההתנהלות של נרקיס ושל חברת ההפקות שבבעלותו, היא נותרה ללא הכנסה מעבודה זאת לאחר שחלתה בסרטן ומאז שהיא סובלת מפגיעות קשות בעמוד השדרה. "אני סובלת מכאבים בלתי נסבלים שגרמו לי לאובדן כושר עבודה ולמגבלות תפקודיות ביום יום", ציינה ש' בכתב בתביעה ופירטה כיצד לפני כשנה הגיעה למחלקה לרפואה דחופה בבית החולים תל השומר כשהיא סובלת מכאבים בצווארה. היא אושפזה בהמשך בבית החולים ועברה ניתוח בעמוד השדרה. "לאחר הניתוח המצב שלי הלך והחמיר. סבלתי מזיהום קשה ומכאבים עזים בצוואר, מקשיי בליעה וכאבים בחזה", טענה ש'.

תביעת עתק הוגשה נגד ליאור נרקיס. יוני 2021 (צילום: פרטי)
תלושי השכר כפי ששולמו לש' | צילום: פרטי
תביעת עתק הוגשה נגד ליאור נרקיס. יוני 2021 (צילום: פרטי)
תלושי השכר כפי ששולמו לש' | צילום: פרטי

המוסד לביטוח לאומי קבע ל-ש' נכות בשיעור של 100 אחוז ונכות רפואית משוקללת בשיעור של 55 אחוז - והיא אינה יכולה לעבוד. בכתב התביעה היא טוענת כי בגלל שלא הייתה מבוטחת בקרן פנסיה היא נותרה ללא הכנסה ולכן תובעת מנרקיס פיצוי של 1.3 מיליון ש"ח. 1.1 מיליון על כך שלא הועברו לה כספי פנסיה, דמי מחלה בסכום של 56 אלף שקל ו-31 אלף עבור 48 ימי חופשה שלא קיבלה.

תביעת עתק הוגשה נגד ליאור נרקיס. יוני 2021 (צילום: ארקדי ברונשטיין, פרטי)
עורכי הדין המייצגים את ש' | צילום: ארקדי ברונשטיין, פרטי
תביעת עתק הוגשה נגד ליאור נרקיס. יוני 2021 (צילום: ארקדי ברונשטיין, פרטי)
עורכי הדין המייצגים את ש' | צילום: ארקדי ברונשטיין, פרטי
עורך הדין נתי בירן, המייצג את ליאור נרקיס, מסר בתגובה לפרסום הידיעה: "הטענות שעולות מכתב התביעה, רחוקות מהמציאות. מרשי ומשפחתו מצרים על כך, שנעשה ניסיון ציני להכפיש את שמם, חרף היחס האוהב וההוגן שנתנו לתובעת, אך ורק בכדי לנסות להפעיל לחץ לא הוגן ובמטרה להתעשר שלא כדין. מלוא הטענות יתבררו בבית המשפט ואנו משוכנעים שהתביעה תידחה על כל עילותיה. כל ניסיון נוסף לפגוע בשמו הטוב של מרשי, יוביל לתביעת לשון הרע".