יוני בנט, בנו של ראש הממשלה נפתלי בנט, שהה השבוע בנופש באילת באכסניה יחד עם שלושה מחבריו. בנט והשלושה שהו באכסניית "הנסיך הקטן" ושילמו עבור לילה לחדר לארבעה 800 ש"ח. "משרד רה"מ לא תיאמו אצלי כלום", אמר בעל האכסניה שמוליק שלם בשיחה עם mako. "הם עשו הכל בחשאי, כנראה בדקו וראו שהמקום מאובטח ואין שום פרצות אבטחה ואישרו את הלינה שלהם אצלי".

מתברר שבחדר הסמוך לזה שבו ישן בנט ג'וניור היו ארבעה מאבטחים של יחידת מגן ששמרו עליו ועל חבריו. "לא הרגשנו אותם בכלל. הכול היה שקט. אני ידעתי רק יום למחרת שהבן של בנט ישן עם חבריו באכסניה שלי. פשוט הבנות באכסניה דיברו על זה בהתלהבות. הייתי בשוק", שחזר שלם. לדבריו, למחרת בשעות הערב הוא נוהג לחלק עשרות מגשי פיצות לאורחי האכסניה שהם בעיקר בני נוער וצעירים ואז נתקל ביוני בנט.

"הוא היה טיפה נבוך, לא דיבר הרבה אבל רואים שהוא ילד טוב עם חינוך טוב", הוסיף שמוליק, "ארגנתי אליפות שש-בש אבל הוא לא השתתף. הוא והחברים שלו העדיפו ללכת לאטרקציות".

יוני בנט באכסניה באילת. יולי 2021 (צילום: שמוליק שלם, פרטי)
יוני בנט באכסניה באילת. יולי 2021 | צילום: שמוליק שלם, פרטי

אחת הבנות שהייתה באכסניה סיפרה ל- mako. "בהתחלה לא ידענו שזה הבן של ראש הממשלה. מישהי זיהתה אותו מ'הטיק טוק' ואז הרבה בנות התלהבו ואמרו שהוא חתיך מאוד ורצו להצטלם איתו. הוא נחמד מאוד, לא סנוב".

עובדת באכסניה הוסיפה שבקושי הרגישו את בנט וחבריו. "הם היו די שקטים. נחמדים מאוד. לא היו להם שום דרישות. יוני היה מתפלל בבוקר ולאחר מכן הוא וחבריו היו יוצאים לבלות בעיר", סיפרה העובדת.

יוני בנט באכסניה באילת. יולי 2021 (צילום: שמוליק שלם, פרטי)
יוני בנט באכסניה באילת. יולי 2021 | צילום: שמוליק שלם, פרטי

המאבטחים כל הזמן דאגו לשמור מרחק סביר מבנט וחבריו כדי לא להרוס להם את החופשה. "הם היו תמיד במרחק מסוים מהם כדי שלא ירגישו שהם מאבטחים בן של ראש ממשלה", הוסיף שלם, "הוא הודה לנו על האירוח והיה נרגש מכל ההמולה סביבו".