לאפי ג'האלין אביהם של הילדים איימן (10) ומוחמד (7), שעמדו במרכז הסרטון שצילם כוכב הילדים רוי בוי ופורסם לראשונה ב-mako, לא יכול לשאת את העלבון שעברו ילדיו, לא מקבל את התנצלותו של כוכב הילדים ומתכוון להגיש נגדו תביעה בקרוב.

"הוא תקע לילדים שלי סכין בלב. הם ראו את הסרטון ופרצו בבכי", אומר האב בראיון בלעדי ל-mako, "הצעירים בשבט לועגים להם והם לא רוצים לצאת מהבית כדי שלא יצחקו וילעגו להם. הם מתפללים שהקורונה תמשיך הרבה זמן כדי שאנשים ישכחו מהסרטון. מה שעשה האבא שצילם את הילדים שלי הוא דבר שלא ניתן לסלוח לו לעולם. הוא פגע בהם ובמשפחתי וזה כתם שניקח אותו לכל החיים. דבר כזה זה פצע שלא נרפא".

ג'האלין ובני משפחתו התגוררו עד לפני כחמש שנים, בזמן שרוי בוי צילם את הסרטון, בפזורה הבדואית הסמוכה לערד. לפני כשלוש שנים עברו להתגורר ליד הישוב קידר סמוך לגוש עציון. הוא אב לארבעה בנים ושתי בנות.

ג'האלין מבקש להבהיר ולהדגיש כי ילדיו אינם זקוקים לדבר ושהם אינם עניים ומסכנים כפי שרוי בוי הציג בסרטון. "הוא תיעד את הילדים שלי כאילו היו חיות רעבות, כמו בגן חיות שילדים זורקים להם אוכל. איך אבא כזה לילדים קטנים פוגע בילדים שלי? מה הוא חשב לעצמו כשעשה את זה? איך לא חשב לפני כן שילד בדואי וילד יהודי נולדו שווים בצלמו של אלוהים? הוא השפיל את ילדיי עד עפר. הוא אדם גזעני וחשוך, לא מאמין לשום מילה שלו ואני לא רוצה שיבוא לכאן להתנצל. אנשים כמוהו לא ראויים לשום סליחה. לילדים שלי לא חסר כלום, אני דואג לכל מחסורם, ברוך השם אני מתפרנס יפה מעדרי הצאן שלי".

כשג'האלין שמע שרוי בוי כוכב ילדים ידוע בישראל הוא היה בהלם. "איך הוא יכול לשמש דוגמה לילדים אם ככה הוא מתנהג? לאדם כזה אסור להופיע בפני ילדים. אני מצטער מאוד אבל האנשים בישראל צריכים להחרים את המופעים שלו. זה לא אדם שאוהב ילדים. הוא ממש לא דמות לחיקוי".

התגובות של הציבור הישראלי, שגינה באופן נחרץ את הסרטון חיממו את ליבו. "אני שמח שהציבור הישראלי גינה את התנהגותו של האיש הזה. הוא לא ראוי להיות כוכב ילדים. התגובות חיזקו אותנו מאוד למרות שהפצע, כמו שאמרתי, לא יירפא לעולם. הוא יישאר פתוח".

לאפי ג'האלין  (צילום: באדיבות המשפחה)
האב לאפי ג'האלין | צילום: באדיבות המשפחה
מקום מושבה של משפחת ג'האלין (צילום: באדיבות המשפחה)
מקום מושבם של משפחת ג'האלין בעת צילום הסרטון | צילום: באדיבות המשפחה

לשיחה מצטרפים איימן ומוחמד שמספרים כי מאז פרסום הסרטון הצעירים בשבט לועגים להם. "אנחנו לא יוצאים מהבית, לועגים לנו בפנים. היינו אז ילדים לא הבנו בכלל מה הוא רוצה מאתנו. אחרי שראינו את הסרטון הבנו עד כמה הוא אדם רע מאוד, שניצל את זה שאנחנו ילדים כדי לצחוק עלינו, להפוך אותנו לילדים עניים וחסרי כל. זו תחושה לא נעימה. מה היה קורה אם מישהו היה עושה אותו דבר לילדים שלו? איך הוא היה מרגיש? הוא הציג אותנו כמקבצי נדבות, כילדים נזקקים. זה פגע בנו מאוד".

בכוונת המשפחה להגיש בקרוב תביעת מיליונים נגד רוי בוי לבית המשפט המחוזי בירושלים. הטיפול בעניין הועבר למשטרת כפר סבא, שם ככל הנראה יחליטו כי אין כל עניין פלילי במעשיו ועל כן לא יפתחו בחקירה. "אני לא מתכוון לשתוק על מה שעשה לילדיי. שישלם על הנזק שגרם לנו כדי שזה ירתיע אחרים מלהיות גזענים ולפגוע בילדים שלא עשו רע לאיש", מסכם האב.