צילום וראיון: ניצן גריב

אחרי הפרידה המתוקשרת מבן זוגה בשבע השנים האחרונות, יהודה לוי, דוגמנית העל הבינלאומית שלומית מלכה ארזה את הדברים שלה ועברה לגור בניו יורק. כעת משנבחרה להיות הפרזנטורית הראשונה של כלי הבית והלייף סטייל החדשה, "CASTRO HOME", שתיפתח לקראת סוף החודש בפרישה ארצית, מלכה הגיעה לארץ במיוחד לצורך צילומי הקמפיין, ואנחנו תפסנו אותה לשיחה קצרה על סט הצילומים.

מלכה מספרת שלמרות הפרידה מיהודה, השניים שומרים על קשר ואפילו חברים טובים. "יש בינינו הרבה אהבה, חברות ופרגון ואנחנו תומכים אחד בשנייה בתהליך שאנחנו עוברים כרגע", מספרת שלומית, "זה מאוד מרגש ומשמח לדעת שאפשר לעבור את זה גם בדרך הזאת". 

שלומית מלכה  (צילום: ניצן גריב)
על סט הצילומים. שלומית מלכה | צילום: ניצן גריב

נפגשתם מאז שחזרת לארץ?
"כן, אנחנו בקשר על כל מיני דברים שאנחנו צריכים לעבור".

יש סיכוי לקאמבק?
"תראי, מה שהיה לא יהיה, אנחנו משנים צורה כל הזמן. גם מה שעכשיו עוד ישתנה אלף פעמים. נפרדנו ואנחנו חברים טובים ואנחנו בטח בהמשך המסע נשנה צורה עוד אלפי פעמים, אני לא יודעת מה החיים יביאו לנו".

אז אתם לא מדברים על להתגרש.
"את העניינים הפרטיים שלנו אנחנו עוד שומרים בינינו, זה עוד טרי, יש עוד דברים שאנחנו עוברים, לא הכל אני עוד מוכנה לשתף, אבל הכל באווירה טובה, בחברות ובקבלה. כמה שפרידה זה דבר מורכב, בסך הכל אנחנו בני אדם וזה מפשט את זה ועושה את זה הרבה יותר נעים". 

שלומית מלכה  (צילום: דודי חסון)
עם מי היא תתכרבל בחורף? שלומית | צילום: דודי חסון

למה נפרדתם?
"החיים. אנחנו משתנים, מי שהכרנו לפני שבע שנים זה לא מי שאנחנו היום. ואני חושבת שחלק מהתמיכה והאהבה האבסולוטית שנתנו אחד לשני זה לאפשר אחד לשני להשתנות, לגדול ולצמוח לאן שהחיים מזמנים ומבקשים לנו, וזה חלק מאחד השינויים האלה". 

יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יהודה לוי)
מייחלים לקאמבק. שלומית ויהודה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יהודה לוי