צילום וראיון: רומי גיאור

ג'וזי זירה, כמו רבים מחבריו שיצאו מבית "האח הגדול", לא מבזבז זמן וכבר חזר לעבוד בכל הכוח אחרי שיצא במקום השני מהבית. הבוקר (ג') הוא הצטלם לקמפיין הקיץ של "מאניה ג'ינס" וזירה בן ה-33 מנסה לסכם את החוויה שהייתה לו בשלושה חודשים האחרונים. 

"אני מרגיש שאני עדיין מתאושש. יש עליות וירידות", הוא מסר. "יש רגעים שאני קצת לבד ואני נזכר טיפה וזה קשה. היה לי מאוד קשה בתכנית. עברתי מסע מאוד אינטנסיבי. הכי קשה שם היה לחזור לבית אחרי שעבדו עליי שיש גמר. נפרדתי שם מהכל, אמרתי לכל אחד מה שאני חושב עליו - ופתאום החזירו אותי לבית והרגשתי שאני מתחיל הכל מהתחלה. זה היה קשה, היה מטורף".

ג'וזי זירה (צילום: iconzbymedio​, יחסי ציבור)
"היה לי קשה, היה לי מטורף". ג'וזי ל"מאניה ג'ינס" | צילום: iconzbymedio​, יחסי ציבור

מה הסיפור עם זה שהורדת עוקב לגל גברעם ותום חיימוב ואז החזרת?

"רציתי בשבוע הראשון להתנתק מכל מה שקשור ל'האח הגדול'. לצורך העניין, אפילו לא ידעתי שאני עוקב אחרי יהודה ואילון, אבל לא ידעתי שאני עוקב אחריהם! מי שניהל לי את העמוד עשה להם עוקב, והורדתי עוקב רק אחרי מי שראיתי ושמתי לב שאני עוקב אחריו והוא היה איתי בבית, רציתי להתנתק מכולם לרגע. הייתי מסיר גם ליהודה ואילון אם הייתי רואה שאני עוקב אחריהם בכלל. כשראיתי שזה עושה בלגן ברשת ואנשים חושבים שיש דברים נסתרים, החזרתי עוקב".

אתה יודע שאתמול גל גברעם אמרה לנו בראיון שהיא רואה חתונה בעתיד עם תום?

"שיהיה להם בהצלחה. מי אני שאגיד מה יהיה לגל ולתום? הסטטיסטיקה אומרת שזה נדיר שזה יקרה, אולי יהיה נס אבל... מי יודע? אני בעד האהבה והכי מאחל להם הצלחה".

אז עם מי אתה בקשר מהבית?

אני בקשר עם יהודה, אילון, ימית וגם אלמוג. אני מאמין שאני אדבר עם כולם, אחרי שכולם יתאוששו. אני לא חושב שבמכוון אני לא אהיה בקשר עם מישהו ספציפי, יש אנשים שאני פחות אתאמץ או ארדוף אחריהם ואחרי הקשר איתם. אם יהיה מפגש של כולם - אני הכי קול וסבבה עם כולם".

מה לגבי השמועות שחזרת לאקסית שלך? זה נכון? אתה תפוס כרגע?

"לגבי חיי האהבה שלי, אני מעדיף לשמור את זה לעצמי בינתיים. אני לא מאשר כלום, אבל אני כן אומר שעדיף להגיד שאני תפוס כרגע, זה הכל".

ג'וזי זירה (צילום: iconzbymedio​, יחסי ציבור)
צילום: iconzbymedio​, יחסי ציבור