כמה שבועות אחרי שחזרה מירח הדבש החלומי שלה, רוסלנה רודינה כבר חזרה לשגרת העבודה והאימהות האינטסיבית שלה ומה לעשות, גם עבודות הבית של החגים חיכו לה שם. רודינה העלתה סרטון לסטורי שלה שבו היא עומדת במטבח ליד ערימת כלים, מבקשת מיאן יון הקטן לעזור לה לשטוף.

מי ששמע את הסטורי הזה עם ווליום, שם לב לתגובה של יאן שאומר: "לא רוצה, בגלל שאני אהיה אבא אז תהיה לי בת זוג ואני אבקש ממנה שהיא תשטוף את הכלים". הסרטון, כמו שבטח אתם יכולים לנחש לבד, הצליח לגרור המון ביקורות ותגובות קשות, מספיק כדי לגרום לרוסלנה להתייחס לזה.

בסטורי נוסף שהעלתה לפני כשעה עונה רודינה לכל המבקרים ומתייחסת לשאלות הרבות שקיבלה, חלקן תהו מדוע היא בכלל העלתה את הסרטון מלכתחילה. "למה? ככה! כי קודם כל הוא הכי חמוד שיש ויש אצלנו צחוקים על החיים". כתבה רוס. "אני מקבלת הודעות ה' שישמור על המרמור של אנשים!! פרופורוציות!".

"מעניין ממי למד? זה לא יפה בלשון המעטה... אז שומעים? תלכו לחפש את החיים שלכם. יש לי ילד מדהים שיכול ללמד כל אחד מכם מזה חינוך וערכים. את הביקורות המתוסכלות שלכם תשאירו לעצמכם אני אמא שלו ואת הקווים אני אכתיב פה לא אתם! בחיים שלנו בכל האסונות וכל הדברים הרעים שקורים כאן במדינה מה נשאר לנו? לצחוק על החיים. כמובן שאני עונה לכל אחד ואחת ששולחים את השטויות האלה על הילד שלי! חצופים".