אתמול (ב') סיפרנו לכם על הריב הדרמטי בין רוסלנה רודינה לליהיא גרינר. כזכור, הסיפור התחיל מאיחולי מזל טוב לתו פרינס שחוגג יום הולדת ולבת של ליהיא שגם חוגגת היום, בקבוצה תקוה כתבה בהומור שאופייני לה: "מזל טוב לילדה שהמלטת". אחרי דין ודברים הרוחות התלהטו, וכעת רוסלנה עושה צעד חריג ביחס לחברותיה לקבוצה.

הסיפור כולו התחיל באיחולי המזל טוב ההדדיים, שהסתיימו באמירה הקשה של רוסלנה, שאמרה לליהיא: "אם לא אני, אייל היה מסיים את הקריירה. זה משהו שאת לא יכולה לקחת ממני, זה משהו שאני עשיתי, עוד מאה כמוך לא יעשו". הסיפור כולו יצא במהרה לתקשורת, וליהיא מסרה לנו בתגובה ש"הכל היה בהומור". כנראה שההומור הקשה על רוסלנה, שעזבה את קבוצת הווצאפ עם חברותיה לתוכנית - בלי כל כוונה לחזור.

אורטל עמר ורוסלנה רודינה מגיבות לליהיא גרינר (צילום: צילום אורטל עמר: שי פרנקו, צילום רוסלנה רודינה: האינסטגרם של רוסלנה רודינה. צילום ליהיא גרינר: מתוך "חדשות הבוקר")
לא פעם ראשונה. ליהיא גרינר ורוסלנה רודינה | צילום: צילום אורטל עמר: שי פרנקו, צילום רוסלנה רודינה: האינסטגרם של רוסלנה רודינה. צילום ליהיא גרינר: מתוך "חדשות הבוקר"

לפני כשנה, יממה אחת לפני שהייתה אמורה לצאת ולהצטלם לעונה החדשה של "גולסטאריות", ליהיא גרינר החליטה לבטל את השתתפותה. בראיון ל"מעירים את המדינה" אצל מאיה בצלאל וקותי סבג, גרינר הסבירה את ההחלטה שלה - ועוררה סערה.

ליהיא יצאה נגד אורטל עמר ורוסלנה רודינה ואמרה, "חקרתי והבנתי את הסכומים שהבנות מקבלות ואמרתי שאין מצב שאני אעבוד כל כך קשה, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים מקבלות כפול וחצי ממני בגלל שההיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל גולן". הסיפור כולו הוא הבסיס לריב הדרמטי שהתחיל אתמול, וכעת לא ניתן לדעת לאן הוא יגיע בסופו.