אביו של אייל גולן, דני ביטון, נפטר מנגיף הקורונה הבוקר (א'). ביטון בן ה-71 היה במצב קשה בשבוע האחרון, כשאושפז בבית החולים והורדם והונשם בעקבות המאבק בנגיף. ברגעים אלה מובא ביטון למנוחות בבית העלמין שבאור עקיבא.

כידוע, ביטון עלה לכותרות לפני כשבע שנים עם התפוצצות פרשת "משחקי חברה" בה עמד במרכזה יחד עם בנו אייל. בית המשפט גזר עליו שנתיים מאסר לאחר שהורשע בעבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת. מאז בנו הזמר ניתק איתו קשר ואף הסיר את שמו מתעודת הזהות. 

אייל גולן בהלוויה של דני ביטון (צילום: אביב חופי, פרטי)
אייל גולן מוקף באנשיו מחוץ למקום | צילום: אביב חופי, פרטי

למרות כל זאת, אייל בחר להגיע וללוות את אביו בדרכו האחרונה, אך לא נכנס לבית העלמין. גולן הגיע מלווה באנשיו שהקיפו אותו ולא נתנו לאנשים להתקרב אליו. הרב יצא מחוץ לבית העלמין וקרא אמירת קדיש יחד עם אייל. רגעים ספורים לאחר מכן, גולן עזב את המקום, כשהוא בחר שלא להיכנס פנימה. על אף שהקשר ביניהם נותק לחלוטין וכל מאמץ להשלים בין אייל לאביו היה לשווא, אייל הגיע למקום ללא אשתו, דניאל גרינברג, ולא נכח בטקס האשכבה.

באדיבות "הרבנית" של האינסטגרם

כזכור, לאורך השנים האחרונות, היו לא מעט ניסיונות לפייס בין השניים לאורך השנים ע"י בני משפחה ואפילו רבנים, אך המאמצים היו לשווא והשניים לא דיברו זה עם זה.

אייל גולן (צילום: אביב חופי)
אייל גולן בהלוויה של אביו | צילום: אביב חופי

אייל גולן (צילום: אביב חופי)
כפיר אגסי, חברו הקרוב של אייל, בכניסה לבית העלמין | צילום: אביב חופי

_OBJ