הפרקים צולמו הרבה לפני שנגיף הקורונה הגיע אלינו אבל הקאסט הנוכחי של "הישרדות" מספק לנו עונה רוויית מתחים וריבים. אחרי שישראל אוגלבו ורגב הוד עשו כותרות עם הוויכוח האלים שלהם, הגיע תורה של הדוגמנית אלה איילון למשוך קצת אש.

בשעות האחרונות רץ ברשת סרטון מתוך אחד מפרקי העונה, בו איילון מדברת עם הרקדן והכוראוגרף דוד דביר על הקמת המדורה השבטית - והשניים חברי אותו השבט, מטיחים אשמות זה בזו. דביר טען שאיילון "מפונקת" והבהיר שהיא לא תרמה כלום בהדלקת המדורה והיא, כפי שכבר הספקנו להכיר אותה על האי, לא נשארה חייבת ועל אף פער הגילים העצום ביניהם שעומד על כ-48 שנים, היא ענתה לו בחזרה בלי לחשוב פעמיים.

"מי אתה חושב שאתה שתגיד לי מפונקת?", שאלה איילון והמשיכה באותו הטון: "אתה הזקן המבוגר פה שאף אחד לא סופר אותו, וכל החיים אתה תהיה מקום אחרון". הסרטון גרר תגובות ברשתות החברתיות ומעריצים כינו את הדוגמנית "חסרת כבוד".

הלהקה של דוד דביר
קרא לה מפונקת - והיא לא נשארה חייבת. דוד דביר | צילום: רק רוצים לרקוד, קשת

"דברים שרואים מכאן לא רואים משם", סיפרה איילון בשיחה עם mako סלבס, "מתחילת התכנית הוכחתי שטובת השבט והמשחק הם בראש מעיניי, לצערי לא משנה מה עשיתי - דוד מצא את הדרך להקטין אותי. אני אוהבת את דוד, מכבדת אותו ובכלל, כל אדם באשר הוא אדם. בלהט הרגע והרעב, בצירוף עריכה ממוקדת מטרה ועם התנאים שאנחנו מתמודדים איתם דברים לפעמים יוצאים מהקשרם. מצטערת אם מישהו נפגע".

אלה איילון. יוני 2020
"אני אוהבת את דוד ומכבדת אותו". אלה איילון | צילום: אינסטגרם