ביום ראשון האחרון נודע כי דני ביטון, אביו של אייל גולן, הלך לעולמו. גולן ואביו לא היו בקשר מאז פרוץ פרשת "משחקי חברה", וגולן אף הסיר את שמו של האב מתעודת הזהות. זו כנראה הסיבה, שהזמר אמר קדיש על אביו מחוץ לבית העלמין והחליט לשבת שבעה בנפרד משאר בני המשפחה בביתו הפרטי. יחד איתו בבית, נמצאת רק אחותו מאיה.

ברגעים כאלה, גם החברים לשעבר התייצבו: הראשון להגיע, כפי שסיפרנו לכם ראשונים, היה החבר הכי טוב, השותף והאמרגן לשעבר בני פרץ. אחריו, הגיע גם המיוצג ובן הטיפוחים לשעבר איתי לוי, ואתמול (ג'), הגיעה האחת והיחידה, זו שיצאה להגנתו בתקופה הכי שחורה, אופירה אסייג.

נוכחים במקום סיפרו לנו שלמרות הריב הנוראי שיש בין השניים, שהתחיל בהסרת עוקב, המשיך לפאנל "אופירה וברקוביץ'" ונגמר בריאיון אצל דנה ויס שבו אופירה אמרה דברים קשים על אייל, גולן ואסייג התחבקו ופטפטו בחצר ביתו. מרוב הפרסומים אתמול, על כך שהחליטה לנחם אותו, אופירה מצאה לנכון להגיב לדברים.

אופירה אסייג ואייל גולן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג)
אופירה אסייג ואייל גולן, דצמבר 2018 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג

"אני לא שוכחת מאיפה באתי ומי ניחם אותי כשההורים שלי ז"ל נפטרו", פתחה אופירה את דבריה בעמוד האינסטגרם והמשיכה, "אייל גולן הגיע ראשון אז לשבעה בדימונה. שנדע רק שמחות".

גם נסרין קדרי, חברה לשעבר וגם היא הייתה מיוצגת לא מעט זמן ב"ליאם הפקות", שמה את הפיצוץ העסקי בינה לבין גולן בצד והגיעה לניחום האבלים. אם תהיתם, רוסלנה רודינה ואילנית לוי עוד לא הגיעו אבל אנחנו בטוחים שעוד נשמע על זה.