מה לא עבר על מעיין אדם (33) בשנתיים האחרונות? זוגיות, פרידה מתוקשרת מאסיף אלקיים, קאמבק ולאחרונה פרידה נוספת. בין כל הדברים הללו, אדם, אשת תקשורת, מעולם לא הסתירה את העובדה שלה ולאסיף היו מחלוקות רבות בכל הקשור להתרחבות המשפחה, כשאדם רצתה להפוך לאמא ואילו אסיף כבר לא היה בשל.

בחודשים האחרונים, במקביל לזוגיות עם אסיף, אדם חשפה כי החליטה להקפיא ביציות. "גבר החלומות שלי לא רוצה ילד בעתיד הקרוב, הוא עדיין ילד בעצמו (לדעתו). ואני מרגישה שאתחרט כל חיי אם לא יהיו לי ילדים, אני תיכף בת 33, עלי לקחת אחריות, זו משימת חיי ואת הזמן לא אוכל להשיב לאחור", סיפרה אדם לפני שהפכה שוב לרווקה.

מעיין אדם (צילום: Roco Runs)
יוצאת לדרך עצמאית. מעיין אדם | צילום: Roco Runs

כעת מקורבים לאדם מספרים ומאשרים לראשונה כי היא החליטה שלא להמתין עוד עם החלום להפוך לאמא ובימים אלה כבר התחילה בהליך של הבאת ילד לעולם באמצעות תרומת זרע. "מעיין מבינה שהשעון הביולוגי שלה מתקתק, וזה באמת החלום שלה כרגע", מספרים אותם מקורבים, "כולנו מחכים שהיא תגשים את החלום הזה ושהתהליך יעבור בצורה חלקה ועל הצד הטוב ביותר".

"ההליך הזה הוא הליך שיכול לקחת זמן", מוסיפים אותם מקורבים, "אבל מעיין קיבלה החלטה מושכלת שהיא הולכת על זה ומביאה ילד לעולם בעזרת תרומת זרע. היא מתחילה את הדרך ממש בימים הקרובים, בתקווה שהיא תשמע בשורות טובות הכי מהר שאפשר".

 

מטעמה של מעיין אדם אישרו את הפרטים.

 

מעיין אדם מודיעה על הפרידה מבן זוגה בשידור (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, קשת 12)
מתוך "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, קשת 12