אי שם בשנת 2017, אמיר פחר (30) פרץ לחיינו כמתמודד בתוכנית "הישרדות". כשהגיע לאי, פחר ניהל זוגיות עם בחורה העונה לשם אופל ענבר. בבמהלך העונה בהשתתפותו חלה תפנית בעלילה ופחר "יצא מהארון" בפני כל מדינת ישראל, וכך גם בת הזוג גילתה, לתדהמתה, כי הוא ממוצא ערבי מוסלמי.

הידיעה כי הוא הסתיר את זהותו הדתית כל כך הרבה שנים העסיקה לא מעט אנשים, ביניהם גם קרוביו של פחר. אך הפיצוץ ערער בעיקר את מערכת היחסים הזוגית שלו עם אופל בת ה-27. באותה תקופה סיפרה אופל כי הוריה הכריחו אותה להיפרד מאמיר בעקבות הגילוי והשניים לא היו ביחד במשך שבועות ארוכים.

אבל האהבה ניצחה. על אף הקשיים הרבים, ולא מעט פרידות, השניים חזרו להיות ביחד, מאוהבים מאוד ואף עברו להתגורר ביחד, למורת הרוח של משפחתה של אופל. כנראה שהדרמה שכחה מזמן, והמרחק מאור הזרקורים והחזרה לחיי שגרה עשתה רק טוב לשניים.

View this post on Instagram

A post shared by Opal Inbar (@opalinbar)

בסופ"ש האחרון נודע כי השניים התארסו אחרי קרוב לארבע שנות זוגיות. אמיר שלף טבעת יהלום באילת ואופל אמרה מיד כן. כך מערכת יחסים שהתחילה עם לא מעט קשיים - תסתיים בהתחייבות של השניים לנצח.

מקורבים מספרים לנו שגם עניין המשפחות נפתר ולגמרי מאחוריהם: "הם כבר מאחורי זה לגמרי. שניהם נפגשנו עם המשפחות והכל מעולה.. היא נפגשה עם שלו והוא עם שלה".