קצת לפני שקיבלנו עלינו את סוף השבוע, ביום חמישי האחרון ב"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה, השורדת לשעבר, מעיין אדם, שכבר תקופה לא קצרה פותחת כמעט כל בוקר את השידורים, טענה בזמן עימות על פרשת הוידאו של נהג המונית הערבי והנוסעת שסירבה לעלות לרכבו כי: "אנחנו סובלים מצביעות, כולנו מפחדים מערבים".

כבר באותו היום ניקול ראידמן השיבה לדברים של אדם כשכתבה לה (ולמאות אלפי העוקבים שלה ברשתות החברתיות): "בגלל אנשים פרימיטיביים כמוך המדינה שלנו שסועה ומתפרקת. לידיעתך: כל אזרח במדינה הוא ישראלי וכבודו במקומו מונח - ללא השתייכות לדת, גזע ומין". גם טום אביב, מי שבעבר יצא על יאיר נתניהו והציוצים שלו ומי שגם ידוע בדעותיו הימניות - כותב כעת לאדם.

בסטורי שהעלה השף לעמוד האינסטגרם שלו במהלך סוף השבוע, כך כתב: "רגע של רצינות. השורדת בדימוס מעיין אדם, כולנו אומרים שטויות, אך יש להן מחיר", פתח דבריו והמשיך: "אנא שחררי אותנו מהמסך, הרי הוא ממילא במה לקידום שלך ושל בן הזוג, הגזענות היא בסך הכל פועל יוצא... מקומך לא בטלוויזיה".

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

גם ב"חדשות הבוקר" לא נרגעו מהסערה שאפפה את סוף השבוע האחרון, והחליטו לעלות לשידור את מוחמד, נהג המונית שסבל מהגזענות של אותה האישה, שם מעיין טענה בפניו: "רק הגנתי על הזכות שלנו לפחד בלי שיגידו שאנחנו גזענים", ואילו מוחמד השיב: "מעיין סליחה, לא היה לי מטוס על הגג ולא היה לי רובה ואקדח. אם הייתי דרוזי זה היה בסדר?". שוב שף טום היה חייב להגיב, ובסטורי נוסף שהעלה כתב לאדם: "נחנקו, שחררי מהמסך".