אחרי שעשתה על חתונתה עם חילי סורצקין את הסרט "החתונה החרדית שלי" שעסק בסיפור האהבה חוצה המגזרים שלהם, הערב (ב') אחרי "אחד למיליון" בקשת 12, ישודר סרט ההמשך בו תעסוק גדעון בשלב הבא ביחסים - הקמת משפחה ובשאלה איזה חינוך להעניק לילדים - חילוני או דתי.

"אני למדתי כל החיים במסגרות חילוניות, התגייסתי לגלי צה"ל, למדתי באונ' תל אביב, במוסדות הכי חילוניים בבועה התל אביבית", סיפרה קורין לעיני המצלמות, "חילי, לעומתי, התחנך רק בישיבות. הוא למד בחדר ואחר כך בישיבות עד גיל 20. לא למד לימודי ליבה, אין לא תעודת בגרות והוא לא הלך לאוניברסיטה. יש בינינו פערים, יש דברים שחילי לא מכיר מעולם שלי, אפילו הוא לא ידע מה זה הכבש ה-16. לא ידעתי בעצמי גם מה זה אומר לשמור שבת ולא הכרתי המון הלכות, שנינו משלימים המון פערים".

קורין גדעון ובעלה מנסים לגשר על הפערים (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1)
קורין וחילי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1

בשיחה שצולמה בין חילי לקורין, השניים הציפו טיעונים על העולמות מהם הם הגיעו ועל החינוך שכל אחד רוצה להעניק לבייבי שבדרך. "אני חושבת שהחינוך שלי היה מעולה, באמת", אמרה קורין, "אני לא בטוחה שילד בחינוך דתי וחרדי נחשף לדברים האלה. אם אתה שולח ילד בגיל 18 לעולם והוא לא יודע לא מתמטיקה ולא אנגלית...".

"לומדים מתמטיקה", חלק חילי על קורין בתשובה. "לומדים גם היסטוריה, פשוט לא ברמה גבוהה כמו שלומדים בעולם החילוני. גם אני למדתי הכל, פשוט לא מספיק שנים כמו שלומדים בחינוך החילוני". "נו, אז ילד כמוך מתחיל במינוס את החיים", השיבה קורין. "אבל יש פלוסים, לנו יש חיבור לשורשים וליהדות שהוא הרבה יותר חזק מהחינוך החילוני".