עוד לפני שאיתי לוי עזב את "ליאם הפקות" והיחסים עם אייל גולן התדרדרו, בשבועות האחרונים דובר לא מעט בכלי התקשורת השונים כי בתקופה טובה יותר, אייל ואיתי הקליטו סינגל שמעולם לא יצא לאוויר העולם. הדואט, שהיה אמור כבר לצאת, נגנז בשל הנסיבות המצערות שהובילו את איתי ואייל להפריד כוחות - אך בלא מעט פרסומים עבר מסר מכיוונו של איתי ואנשיו כי הוא ישמח מצידו להוציא את הסינגל המדובר. גולן, כידוע, טיפח את איתי לוי וזה לא הדואט הראשון שהשניים הקליטו יחד, כשבתחילת דרכו של לוי הם שיחררו סינגל משותף ואחד נוסף לפני כשנתיים, כחלק ממערך הטיפוח של אייל גולן.

לפני שאתם ממהרים לשמוח ולחשוב שיש סיכוי שהסינגל הגנוז יצא, נבהיר כי כמו שזה נראה עכשיו ולדברי מקורבים, אייל פגוע מאוד מהדברים שאמר עליו איתי בראיון המדובר לרוני קובן. "אייל נפגע ממה שהוא אמר ולא בכדי הוא בחר לא להגיב, לא עקץ ופשוט התעלם. השקט הזה מהצד שלו היה כי הוא באמת נפגע מאיתי".

לפי יודעי דבר, אייל ואנשיו חושבים כי איתי ירק לבאר ממנה שהוא שתה ושכח מה אייל עשה עבורו, ולא טרח אפילו להתנצל. "אפשר להגיד דברים... נניח כמו שאיתי אמר בראיון על עניין הפרידה והסביר את זה בצורה עניינית, אבל להגיד את האמירות האחרות והקשות שאיתי אמר - זה נטו לפגוע. ואייל נפגע".

בסביבתו של אייל, כאמור, חושבים כי הטיימינג בו דלף לתקשורת על הדואט שהוקלט ונגנז לפני שנה קשור לגמרי לראיון של איתי להרגיע את הרוחות. "אולי הדיבור על הסינגל והמסר שעבר מהצד של איתי ואנשיו שאין להם בעיה לשחרר את הדואט זה ניסיון להרגיע את הזעם שחווה הקהל כלפי איתי", מספר מקורב נוסף, "בכל זאת, הראיון אצל רוני קובן אכן היה קשה".

מטעמו של איתי לוי נמסר: "אין תגובה". 

מטעמו של אייל גולן לא נמסרה תגובה לידיעה.