לא מיליון דולר, אבל בהחלט הישג מרשים נוסף נרשם לזכותה של נועה קירל: עמותת make a wish יצאה במאמץ חירום להגשים את משאלתם של מאות ילדים החולים במחלות מסכנות חיים ועדיין נמצאים בבידוד בגלל הקורונה שעצרה לחלוטין את פעילות העמותה, ופתחה מכירה פומבית של פעם בחיים, בה הרוכשים יזכו בחוויה חד פעמית וישמחו גם מהעובדה שהכסף ששילמו על אותה חוויה ילך לתרומה שתעזור להגשים משאלות אחרות של ילדים חולים במחלות מסכנות חיים.

המכירה הפומבית שפתחה אותה עמותה הייתה עשירה באפשרויות שקשורות לעולם הבידור: אירוח של נועה קירל על הסט של צילומי הסדרה "כפולה", שיחת זום של 15 דקות עם גל גדות, ארוחת צהריים עם המנטליסט ליאור סושרד או בילוי מאחורי הקלעים של יום צילומים של בר רפאלי. את הרשימה המלאה תוכלו למצוא ממש כאן. כמו כן, נבהיר כי הסכומים המדוברים לא הולכים לכיסם של הסלבס, אלא מועברים לתרומה לעמותה ונעשים בשיתוף פעולה מלא של הכוכבים.

1 (צילום: פול סגל)
28 אלף ש"ח על מפגש מאחורי הקלעים של "כפולה". קירל | צילום: פול סגל

המכירה הפומבית נסגרה אתמול (ג') באופן רשמי, כשמי שהציע את הסכום הגבוה ביותר על החוויה אותה הוא רצה לעבור - זכה. גם הפעם הצליחה נועה קירל לגבור על כלל האופציות והוכיחה שהיא נמצאת בשיאה כשאירוח הזוכה על הסט של הסדרה "כפולה" נקנה בסכום של כ-28 אלף ₪.

שיחת זום עם גל גדות, אם תהיתם, נמכרה בכמעט בחצי מפגישה עם נועה קירל, בסכום של כ-15 אלף ₪, יום עם רפאלי נמכר ב 5,500 ₪ ויום מאחורי הקלעים עם נטע אלחמסיטר נמכר ב-3,000 ₪. כלל המכירות שנוגעות בתחום הסלבס, ויש לא מעט כאלה, נמכרו בסכום נמוך משמעותית מהמפגש עם נועה קירל.

גל גדות, 2020 (צילום: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
תעלה לשיחת זום בכמעט חצי מהסכום של קירל. גדות | צילום: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

המחירון המלא

גל גדות 15,000 ש"ח

ליאור סושרד 10,000 ש"ח

דביר בנדק 6,000 ש"ח

ליאור כלפון 5,000 ש"ח

בר רפאלי 5,500 ש"ח

שגב משה- 5,000 ש"ח

מייקל לואיס 3,000 ש"ח

נטע אלחמיסטר 3,000 ש"ח

אלין כהן 3,000 ש"ח

קאסט סברי מרנן 3,000 ש"ח

נטלי דדון - לא נמכר

דנה זרמון - לא נמכר

יעל בר זוהר - לא נמכר

עופר שכטר - לא נמכר

ירדן אדרי - לא נמכר