וידאו וראיון: רומי גיאור

זה כבר שנים שאילנית לוי, מלכת היופי בדימוס, מגישה ודוגמנית, מתפקדת כאחת מהסלביות הכי מסוקרות ואהובות בישראל. שבועיים אחרי שהאקס המיתולוגי ואב שני ילדיה אלין וליאם, אייל גולן, הפך אב לארבעה כשאשתו דניאל גרינברג ילדה בת, ויממה אחת בלבד אחרי שהגבר לו היא נשואה, אלירז שדה, סיפר על ההפסדים שספג עקב התמיכה בימין, פגשנו את לוי בהשקה הבוקר (ה').

בקניון גינדי בתל אביב ובהתאם לכל ההנחיות של משרד הבריאות, רשת "גולברי", שלוי מתפקדת כפנים שלה, השיקה את קולקציית הסתיו החדשה שלה. "בדרך כלל אנחנו רגילים להשקות מטורפות ותצוגות אופנה", סיפרה לנו מלכת היופי בחנות הבגדים, "אנחנו בזמנים חדשים עכשיו, זמני צמצום. יש בזה גם טוב, בקטן הזה. בכל אופן, את הכי יפה כשנוח לך, כשמוח לך וכשנקי לך!".

ליאם ואלין כבר הפכו לכוכבים בפני עצמם, את מפחדת עליהם? את נגד, את בעד?

"אני בעד הילדים שלי קודם כל, וכן, אני מפחדת. מי כמוני מכירה את כל הצדדים של הפרסום. הם גם מכירים אותם, הם לא פראיירים, הם מכירים את כל צדדי המטבע, הרי אין רק שני צדדים. מה שחשוב זה המינון, וחשוב גם לתווך ולהסביר להם את התמונה המלאה. האמת היא שכן, אני מפחדת פחד מוות".

אילנית לוי וליאם גולן. יולי 2020 (צילום: אינסטגרם)
"הם מכירים את הפרסום", אילנית וליאם | צילום: אינסטגרם

מפחדת, אבל כן נותנת להם יד חופשית.

"אם אגיד להם כל הזמן לא, לא, לא - הם ילחצו אותי לצד השני. אנחנו מוצאים יחד את המינונים הנכונים בנוגע לשיתופים, יודעים יחד מתי מוגזם ומתי לעצור. בינתיים הם זורמים איתי".

אז מי מהם במסלול הישיר לתחום הבידור?

"תראי אני ביישנית, ותתפלאי, אבל אבא שלהם הוא אחד הביישנים. אייל הוא ביישן - הוא לא שר עד גיל 24, אולי רק בפני אמא שלו וסבתא שלו. אם היית שואלת אותו אז מה הוא יעשה שיגדל, הוא בטח היה אומר שהוא יהיה רצף מעולה. בקיצור, הכל יכול להשתנות באמצע החיים, אי אפשר לדעת".

אם כבר אייל, יצא לך לראות את מיאל?

"עוד לא, יש קורונה! הילדים ראו אותה כמובן והם אומרים שהיא מהממת ומתוקה והורסת וחמסה וחמסה, טפו טפו. ממש מכורים אליה. הם גם מפחדים מהקורונה אז הם שומרים מרחק ממנה, אבל לגמרי מאוהבים בה".

הם עברו בית עכשיו, מה הם מספרים? זה חצי חצי אצלך ואצל אייל?

"אין אצלנו את החלוקה, המעברים לא מורגשים. הם גרים אצלי, ואנחנו גרים מאוד קרוב לאבא שלהם ולדניאל, ממש 5-7 דקות נסיעה. הם הולכים ובאים מתי שבא להם. אין הסדרי ראייה".

אילנית לוי, אלין גולן (צילום: יחסי ציבור)
"אני מתה מפחד על הילדים שלי". אלין ואילנית היפהפיות | צילום: יחסי ציבור

אלירז מזוהה עם הימין, ובדיוק סיפר שזה פגע בו כלכלית. היית מעדיפה שישמור על פרופיל נמוך?

"לפמים הייתי מעדיפה שישמור על פרופיל נמוך, אבל אני מאוד חלוקה עם עצמי. אני בעד להגיד את מה שאתה חושב ואני מעודדת אחרים לעשות את זה. כל מי שאומר את מה שהוא חושב זה עולה לו במחיר. מה שאני כן רואה - הוא נתן הרבה אומץ לימנים אחרים להגיד את דעתם".

אז את בעד להביע דעה פוליטית?

אם זה עושה לך טוב אז תגיד ואם זה מלחיץ, אז לא. יש כאלה שזה מדיר מעיניהם שינה, אז אפשר לשמור על פרופיל נמוך. ממש טיפ מאילנית לשנה החדשה".

אילנית לוי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אילנית לוי)
"חיים שלי אלירז", אילנית לוי ואלירז שדה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אילנית לוי