אשת העסקים ניקול ראידמן מעולם לא הסתירה את חיבתה היתרה לראש הממשלה לשעבר, בינימין נתניהו, ואשתו שרה. השתיים אף היו חברות וכיבדו אחת את השנייה בנוכחות באירועים חשובים, ואת הקשר האישי והקרוב הזה - ראידמן הקפידה להציג בכל הזדמנות.

גם עכשיו, ראידמן לא מפחדת להביע את דעתה באופן הכי ישיר, בוטה וכנה, כשזו העלתה אמש (שני) סטורי שפונה לראש הממשלה הנוכחי נפתלי בנט, ובו טענות קשות על התפקוד שלו"סתמתי מספיק!", כתבה ראידמן, "יש לי רק דבר אחד להגיד. אני מפחדת על גורל המדינה שלי. ראש ממשלה שלא מסוגל לנהל את משבר הקורונה, שלא יודע מה לעשות, שלא מסוגל לנהל את השרים שלו, שלא יוצא לציבור ומסביר מה היא הדרך? כי אין לו דרך!". 

ניקול ראידמן נגד בנט (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ניקול ראידמן, instagram)
הסטורי של ניקול נגד רה"מ בנט | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ניקול ראידמן, instagram

"לא רוצה לחשוב חס וחלילה מה יקרה במצב מלחמה!", המשיכה ראידמן, "בנט. די. היית ראש הממשלה. התואר הנחשק שלך לנצח, יופי. תן למבוגרים האחראיים לעבוד בבקשה. וגם אם לא ביבי, אז על גנץ ולפיד אני סומכת הרבה יותר. לך הביתה. לפני שתעשה נזקים בלתי הפיכים! תודה". 

ניקול ראידמן (צילום: אלמוג גבאי)
"אם לא יהיה כאן מנהיג אחראי, עתיד ילדינו בסכנה". ניקול | צילום: אלמוג גבאי

בשיחה עם mako סלבס, ראידמן הגיבה על הסטורי והוסיפה: "תמיד הבעתי דעה כנה ואמיתית, אני מעולם לא מסתירה דעות פוליטיות ולא מפחדת לדבר בגלוי", אמרה ניקול. "מה שאמרתי זה מה שחושבים 95% מאזרחי המדינה השפויים. קיבלתי עשרות אלפי הודעות שמגבות ומסכימות עם דעותיי. המצב קריטי במדינה. אם לא יהיה כאן מנהיג אחראי, עתיד ילדינו בסכנה. בריאות לכולם, תשמרו על עצמכם, כי לממשלה לא אכפת".