עוד ב-2018 וכשהיא בת 21 בלבד, מור ממן המחזיקה בתואר "מלכת היופי של ישראל", נישאה לבן הזוג הזוג הצרפתי שלה, איש העסקים פרנק אמסלם. לשניים נולד בן משותף, ג'וזף, והם הקפידו להציג מערכת יחסים פוטוגנית ומאושרת, תוך כדי שפתחה ממן את חברה "מור ממן קוסמטיקס" שבבעלות.

בחודש יולי האחרון, ובעיצומו של גל פרידות הסלבס בביצה, סיפרנו לכם כי מור ופרנק החליטו להתרגש. מקורבים לזוג סיפרו לנו בזמנו כי למרות הניסיונות לעבור את המשבר ולהמשיך הלאה, מור ופרנק החליטו להיפרד באופן רשמי ולפרק את החבילה. מטעמה נמסר אז: "מור ופרנק החליטו להיפרד לאחר כשלוש שנות נישואים. הפרידה נעשתה ברוח טובה, הם מגדלים במשמורת משותפת את בנם האהוב ג’וזף".

רק בשבוע שעבר ממן הצליחה להדליק את המעריצים שלה, כשחשפה אצל "פאולה ולאון" (קשת 12) את העובדה כי מיד אחרי שהשניים נישאו, פרנק ירד מנכסיו. "מרמת חיים מסוימת שבה היינו רגילים לחיות הכי טוב - ביום אחד לא היה את זה. כל שינוי בחיים הוא נורא קשה".

_OBJ

למרות שעברו רק ימים ספורים מאז שהתארחה אצל השניים בתכנית הבוקר הנצפית (שם דיברה בין היתר על הפרידה: "עדיין לא התגרשנו. כן נפרדנו"), בעמוד האינסטגרם של ממן עלתה אתמול תמונה משותפת שלה ושל אמסלם בארוחת ערב זוגית.

מקורבים מספרים לנו כי פרנק הזמין את השף המפיק הפרטי, דזימה, לבשל לו ולמור ארוחת ערב זוגית בבית שלהם, בה נכחו רק שניהם. ממן שיתפה לא מעט רגעים מהערב ובירכה על "ההפתעה המרגשת", שארגן לה בעלה. מרגש.

View this post on Instagram

A post shared by (@mor.mamancosmetics) on