שנה וחצי עברו מהיום שבו דניאל גרינברג ואייל גולן התחתנו, ולמי מכם שזוכר, החתונה בהפקתה של אירית רחמים, שמאז הפכה לאויבת ואז גם חזרה להיות חברה, היה אחד האירועים האחרונים שהתקיימו בביצה לפני ההתפרצות הראשונה של נגיף הקורונה בארץ. רגע לפני מה שנראה כמו התפרצות נוספת, מקורבים טוענים כי משבר בנישואים פקד את בית משפחת גולן גרינברג שברחובות.

השניים, שמצפים בימים אלו לתינוק שני, אח קטן למיאל גולן שנולדה רק לפני כשנה, נמצאים כעת על פי מקורבים בתקופה לא פשוטה בחיי הזוגיות. כבר שלושה ימים הזמר משתכן בבית מלון "שרתון" בתל אביב, מתוכם כבר יומיים הסתגר בחדרו והבוקר, עם ביקורו של בנו יאן, יצא איתו לטבילה בבריכת המלון - ושם צולם.

אייל גולן בשרתון. יוני 2021 (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

על פי הלחשושים מסביב לזוג הנשוי, דניאל היא זו שביקשה מגולן לעזוב את הבית בזמן שהיא נשארת ברחובות. עם זאת, השניים מכחישים וטוענים כי גולן בחופשה עם יאן. לאחר שמערכת mako סלבס פנתה בבקשת תגובה ממנהליו של גולן, סטורי עלה לעמוד האינסטגרם של הזמר ובו הוא ובנו יאן מצולמים יחד תחת הכיתוב: "זמן איכות אבא ובן, אין כיף כזה".

רגע אחרי פרסום הידיעה בעמוד האינסטגרם של mako סלבס, אחותה של דניאל, קארין גרינברג, הגיבה לסוגייה. "מאיפה הבאתם את זה", היא כתבה והוסיפה אימוג'ים צוחקים, אך לפני שהספקנו לענות לאחות הגדולה, קארין התחרטה - ומחקה את התגובה.

אייל גולן בשרתון. יוני 2021 (צילום: פרטי)
צילום: פרטי
קארין גרינברג מגיבה. יוני 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר, צילום מסך)
התגובה של קארין. התחרטה - ומחקה | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר, צילום מסך

מליאם הפקות נמסר: ״שקר וכזב לא היה ולא נברא. אייל גולן מבלה עם בנו יאן בחופשה פרטית״.