עינב בובליל כבר מזמן הצליחה להתנער מהטייטל "כוכבת ריאליטי", והעוקבות ההדוקות שלה ברחבי הרשתות החברתיות כבר התרגלו לעובדה שהיא לא מסתירה את דעותיה לעולם ושתמיד חולקת איתן הכל - גם אם היא עלולה לספוג ביקורת, כמו במקרה של ליהיא גרינר.

הכוכבת האהובה, עם מעל ל-220 אלף עוקבים באינסטגרם, הגיעה לביקור אצל הקוסמטיקאית המוכרת, פולה בליק, ושם הצטלמה לחברת אמפייר טק העולמית שנחתה בישראל. אחרי שיחה ארוכה היא סיפרה לנו: "הילדים שלי הם העולם שלי והחיים שלי. תודה לקדוש ברוך הוא על ארבעה ילדים. בעזרת השם אני ובעלי רוצים לאמץ ילד עוד כמה שנים. זה יקרה, אחרי הקריירה".

כמובן שדיברנו איתה גם על מה שקרה עם ליהיא. "מה שהיא אמרה לא היה צריך להאימר ובטח שלא באותו רגע. אני לא מסכימה עם מה שהיא אמרה אבל, ויש פה אבל גדול, כל מה שעשו לה מסביב אני חושבת שזה הרבה יותר גרוע ממה שהיא אמרה", סיפרה לנו.

עינב בובליל ומשפחתה. נובמבר 2020 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

"הם הופכים להיות כמוהה אם לא יותר גרועים ממנה. לעשו עליהום ארצי על בן אדם אחד. את יודעת כל פעם מדברים נגד חרמות וביריונות ונגד ילדים שעושים חרמות, וכל הסלבס הולכים לבר מצוות ורוצים להיות חמודים אבל בעצם כולם עשו את זה לה. נכון יש לה פה גדול ולא הייתה צריכה להגיד את זה, אבל מה שאתם עשיתם לא פחות גרוע מזה וליבי יצא אליה. דרך אגב מה שהיא אמרה אז, כולם אומרים היום. המומונט היה לא טוב. והאסון היה מצער ואחד הנוראיים שקרו לנו במדינה אבל כאילו היא אשמה, קללות וגידופים על המשפחה שלה".

גם את לפעמים חוטפת ביקורות ברשתות החברתיות?

"אני לפעמים שנויה במחקלות למרות שיש מלא אהבה סביבי ומרימים לי מכל כיוון. אומרים לי שאני מעודדת אנורקסיה וששכחתי שאני שמנה. באמת זה לא מעניין אותי כל עוד אני אוהבת את עצמי ואני שלמה עם עצמי. אני אחת שעושה דברים, לא יושבת וחושבת כמה לא טוב לי. הדבר היחיד שאני לא יכולה לסבול זה שאומרים משהו לא יפה על הבנות שלי. נגיד, 'איך לא עשית לה גשר בשיניים?".

עינב בובליל (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

מה החלום שלך?

"יש לי הרבה חלומות, אני כל פעם צעד ועוד צעד. אני הולכת להוציא ליין איפור שלי".

ומה השיפוץ הבא?

"עכשיו אני רוצה לטפל בעור העודף. כל הזמן שואלים אותי איך אין לי עור עודף. בטח שיש לי אני כמו כולן, זה לא שרזיתי ונשארתי כמו בובה מפוסלת. יש לי עור רפוי, צלוליט, הכל. פשוט אני יודעת להתלבש נכון לגוף שלי ובהתאם לאיך שאני נראית ולהסתיר - אני לא אוהבת את העור הגבשושי והסימנים אז אני מטפלת בזה".