שבועות ארוכים בילתה כוהנת האיפור וכוכבת הרשת אלין כהן במחנה 80, שם העבירה את ימי הטירונות והתרגלה לחוקים של צה"ל. כבר 3 שבועות היא לא שוחררה לביתה בשל הנהלים הקשים בצבא בעקבות התפשטות הקורונה, אך מחר (ה') היא תסיים את הפרק המשמעותי בחייה ותעבור לשירות סדיר.

אם חשבתם שהמעבר לשירות הסדיר יגרום לכהן לשכוח מעולם הבידור - תחשבו שוב. כהן תתחיל לצלם יחד עם בני משפחתה סדרה חדשה ל-HOT בשם "אבאל'ה". תוך כדי היא תשובץ במערך השיווק של חיל התקשוב ותוסיף לכל הטייטלים שלה גם את שירותה הצבאי בחיל.

View this post on Instagram

לא סתם אומרים ״אין אהבה בעולם כמו אהבה של אמא, ואין בעולם דאגה כמו דאגה של אמא״. אמא שלי היא לא רק אמא שלי, היא הכל בשבילי. אמא, אחות, חברה הכי טובה, אשת הסודות שלי והכתף התומכת שלי. אנחנו תמיד ביחד. בלתי נפרדות. פעם ראשונה שאני בלעדייה ואת האמת שאני מרגישה כאילו חסר לי חלק בלב. נכון, זאת תקופה של חודש וכבר עברתי שבוע אחד ובשבוע הזה הבנתי כמה אין כמו אמא בעולם. תמיד ידעתי את זה כן, אבל כאן פתאום הכל צף. אז אמא שלי, אני אוהבת אותך יותר משמילים יכולות לתאר, מעריכה אותך עד השמיים וחזרה. מתגעגעת אליך יותר משחשבתי שאפשר ומתגעגעת לחיבוק שלך (ולאוכללל שלך). עוד קצת אנחנו ביחד אמא שלי. את הכל בשבילי! אז רגע, דומות או לא? התמונה של אמא צולמה לפני 32 והיא עשתה את הטירונות במחנה 80. התמונה שלי צולמה כעבור 32 שנים במחנה 80. @miri_cohenn_

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on

כהן, כזכור, עברה תאונת אופניים בילדותה שהובילה לניתוח מורכב שעברה. למרות הפרופיל הצבאי הנמוך שקיבלה, היא רצתה לשרת בצה"ל ובחרה להתגייס. "אחרי תהליך קשה ועמוס סוף סוף יכולה לכתוב לכם.
אני גאה להיות חיילת בצבא הגנה לישראל, גאה לשרת את המדינה שלי", כתבה כהן ביום הגיוס. "לא חשבתי וציפיתי שככה יראה הגיוס שלי לצל הקורונה אבל מאמינה שהכל לטובה. אני גאה ללבוש את המדים האלה ומתרגשת כל כך לקראת הפרק החדש והמרגש בחיי".

View this post on Instagram

עוד יום עובר ואני יותר חזקה מהיום הקודם, יותר מחושלת, יותר משכילה, יותר מאותגרת ומלומדת. נכון, הקושי כאן הוא חזק וגדול אבל הגאווה היא ניצחית. אני זוכה ללבוש את המדים האלה ולהיות חלק מצבא ההגנה לישראל. כל הקושי הזה רק הופך אותנו לחזקות יותר וגורם לנו להיות בן אדם טוב יותר. תודה על הזכות להיות חלק. שיהיה לכולם יום מדהים ומוצלח. אני אוהבת אתכם!

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on