לפני שלושה שבועות, לכמה רגעים, היה נדמה שאנחנו עומדים בפני אחת הדרמות הגדולות של עולם הבידור, כשדניאל גרינברג מחקה חלק מהתמונות המשותפות שלה ושל אייל גולן מהאינסטגרם שלה. צעד מחיקת התמונות והשמועות על ריב בין השניים הגיעו כשלושה חודשים אחרי שהשניים נישאו באירוע מצומצם ושבועות ספורים לפני שהיא יולדת בת משותפת עם אייל.

רגע אחרי דבר הפרסום על מחיקת התמונות, מהגזרה של דניאל ואייל כבר הוציאו מסר מרגיע והבהירו כי: "ההורמונים משתלטים על המצב, כי ככה זה בהריון. באמת שהכל בסדר".

48 שעות אחרי פרשת התמונות המחוקות, דניאל כבר הצטלמה  למותג שפתחה יחד עם אחותה, כשעל הסט היא דיברה על הסערה שנוצרה, מה שמיד הוליד שמועות ואמירות של מקורבים על כך שמדובר בתרגיל יחסי ציבור של השניים שנועד לקדם את העסק של דניאל.

View this post on Instagram

מלך שלנו, יום הולדת שמח והמון מזל טוב. מאחלות לך בריאות איתנה , אושר , נחת , שקט נפשי שמחת חיים ושיתגשמו כל משאלות ליבך . אוהבות אותך לנצח בעלי/אבוש ❤️ @eyalgolan1

A post shared by DG (@danielgreenbergolan) on

 "זה מהלך שקבעו מראש כדי לקדם את העסק", אמר אז מקורב, "זה מאוד פשוט. דניאל הייתה צריכה להרים לעסק החדש שהיא פתחה עם אחותה, אז קבעו מהלך שידמה ריב בינה לבין אייל וככה יצרו יותר עניין בצילומים שהתקיימו השבוע ובאופן כללי במותג עצמו". כמובן שמטעם בני הזוג מסרו בתגובה לטענה כי: "איננו נוהגים להתייחס לשמועות זדוניות ומטורפות".

למה אנחנו מזכירים את כל זה? ובכן, כעת מתברר כי דניאל בכלל לא מחקה את התמונות שלה ושל אייל, אלא רק העבירה אותן לארכיון באינסטגרם, אופציה מוכרת שבה ניתן גם להשיב את התמונות מהארכיון לפיד מתי שרוצים. האם העובדה שדניאל בכלל לא מחקה את התמונות רק מחזקת את התאוריה על כך שמדובר בתרגיל יחצ"ני, או שאין קשר? אתם תגידו.

View this post on Instagram

❤️ @eyalgolan1

A post shared by DG (@danielgreenbergolan) on