העוצר הלילי שהוטל בניסיון למנוע מסיבות פורים לא עצר את המבלים, שהעבירו חלק גדול למסיבות מהצהריים - בהן כאלה בה מבלים לא מעט סלבס. היום (שישי) ובניגוד להנחיות, התקיימה מסיבה המונית בביתו של איש העסקים והיהלומן ישראל אור, ומי שאמונה על המוזמנים, האווירה והפקת האירוע היא לא אחרת מאביבית בר זוהר.

ניקול רזניקוב (צילום: מתוך האינסטגרם של ניקול רזניקוב)
ניקול רזניקוב חוגגת במסיבה שאירגנה אביבית | צילום: מתוך האינסטגרם של ניקול רזניקוב
בן זיני ואדם אליוף (צילום: מתוך האינסטגרם של אדם אליוף)
אדם אליוף ובן זיני - גם הם הגיעו למסיבה | צילום: מתוך האינסטגרם של אדם אליוף
סטפן לגר (צילום: מתוך האינסטגרם של אדם אליוף)
סטפן לגר חוגג במסיבה של אביבית | צילום: מתוך האינסטגרם של אדם אליוף

למקום נהרו עשרות מוזמנים, ביניהם לא מעט סלבס כמו סטפן לגר, בן זיני, ניקול רזניקוב, אדם אליוף ועוד רבים. כזכור, הנחיות משרד הבריאות אוסרות על התקהלות במקומות סגורים ופתוחים, אך הדבר לא מנע מבר זוהר ואיש העסקים להוציא לפועל את האיוונט. האורחים שהגיעו לבית המפואר גילו שף פרטי, רקדניות ברזיליות ובר קינוחים מושקע של הקונדיטורית אור שפיץ.

לאור התגובות והביקורת שספגה, אביבית הגיבה בחשבון האינסטגרם שלה על המסיבה שהרימה. "כדי לעשות סדר בבלגן, אסביר שהמסיבה הייתה תחת כל ההנחיות הדרושות. כל המוזמנים שהגיעו הינם מחוסנים או מחלימים והכל היה לפי התקנות. הבית מחולק ל-3 מפלסים שונים שמתפרשים על אלף מטרים. הבית מחולק ל-3 קומות והמסיבה התפצלה ל-3 חלקים. המסיבה הזו מצומצמת, הרבה יותר מכל ההפגנות שבחוץ. הסגר מתחיל מ-8 בערב והמסיבה הפרטית שלנו הייתה בין 12 ל-5 אחה"צ". מחובתנו להזכיר כי הנחיות משרד הבריאות אוסרות התקהלות. ההתקהלויות מוגבלות עד 10 אנשים בחלל סגור, ועד 20 בשטח פתוח. אם מקום ההתקהלות כולל גם חלל סגור וגם שטח פתוח – עד 20 אנשים בלבד.