כמו רוב האמהות בישראל וגם מסביב לעולם, גם בר רפאלי לא יוצאת מהבית ומגדלת כעת 3 ילדים קטנים. כזכור, רק לפני חודשיים רפאלי ילדה את בנה, דוד, וחופשת הלידה שלה הפכה למאתגרת במיוחד עם התפשטות נגיף הקורונה בישראל, לצד הנחיות משרד הבריאות לצמצם יציאות מהבית וביטול כל מסגרות החינוך.

רפאלי, מלבד לתחזק בית עם 3 ילדים קטנים, החליטה להפוך את התקופה הזו למעשים טובים ונתנה השראה לאנשים לעשות סדר בארונות בימי הסגר ולתרום את הבגדים לאנשים הזקוקים לכך. "אני תמיד עושה סדר בארון ונותנת למי שצריך. התחילו שיחות בוואטסאפ של מה לעשות עם הילדים ומה לעשות בבית, עברתי על הבגדים שלי ופתאום אמרתי לעצמי שאנשים צריכים לעשות משהו טוב בזמן הזה ויכולים להעביר הלאה המון בגדים שהם לא צריכים", סיפרה בר בראיון ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין.

View this post on Instagram

אמא של אמא

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

איך עובר הבידוד עם 3 ילדים?

וואו. זה לא פשוט בכלל. הכי קשה לג'נגל בין הכל. הילדה שלי רוצה תשומת לב בזמן שאני מאכילה, הילד צריך לעשות גרעפס והכל פה הפוך, אבל אנחנו מסתדרים. אני מלמדת אותן אחריות עכשיו. בבוקר אני נותנת לבנות סמרטוטים ומלמדת אותן לנקות".

את פוגשת את אמא עדיין?

"לא לא, ממש לא. אנחנו לקחנו את הדבר הזה ברצינות כבר מהיום הראשון. אני בבית שלי כבר יותר מעשרה ימים, אפילו שבועיים. כל דבר שמגיע מהסופר אנחנו מחטאים, אנחנו ממש נשמעים להוראות ומחמירים בהכל".

את מפחדת?

אני ממש נמנעת מלפחד או לחשוב על דברים שאני לא יכולה לשלוט עליהם. אני לא יודעת מה יהיה יום אחרי או מתי זה יהיה, אבל אני מנסה ליהנות ממה שהוטל עלינו כרגע. יש יום יפה בחוץ ואני מפחדת שאנשים מנצלים את היום ויוצאים ומרגישים שחופשת פסח התחילה מוקדם. אם לא נשמע להוראות - כולנו רק נסבול מזה.

הגדולה שלך כבר מבינה ומתקשרת. מה היא שואלת? איזה סיטואציות יש עם ילדה קטנה בבית שמבינה?

"היא לא שואלת. אנחנו כל הזמן אומרים לה שיש עכשיו חופש והכל סגור, גם הגינות וגם החנויות. הדבר היחיד שאני עושה איתם זה לצאת לשדה נטוש שאין בו אף אחד, לעשר דקות, כדי שיראו דברים חוץ מהבית. אתמול היא אמרה לי 'את יודעת מה זה קורונה?'. אמרתי לה 'לא, מה זה?' והיא ענתה 'קורונה זה בירה'".

 

View this post on Instagram

“Bring your baby to Pilates” Day.

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on