עם הפיכתה של הסטודנטית היפהפיה והקצינה לשעבר, נוי בר, לבת הזוג היציבה והרצינית של הבן הצעיר של שרה נתניהו וראש הממשלה -בין לילה היא עשתה את המעבר מאנונימית מוחלטת לאחת הנשים היותר מעניינות ומסוקרות בישראל - וכעת נראה שהגיע הזמן גם לעזור לעסקים הקטנים.

מעצבת השמלות המוכרת, ריקי דלאל, פנתה לנוי בר בבקשה לעזור לה להחזיר את העסק, שהיה סגור בשנה האחרונה, לעיניינים וביקשה ללהק אותה לצילומים הקרובים של קולקציית שמלות הכלה שלה ולעשות קצת יחסי ציבור ברשתות החברתיות.

להפתעתה של דלאל, נוי בר הסכימה להצעתה מיד ולמרות התעקשות מצד המעצבת והצוות שמלווה אותה, נוי לא הסכימה לקבל תמורה עבור הצילומים, גם לא תשלום סמלי, וביקשה לעבוד בהתנדבות מלאה.

נוי בר ואבנר נתניהו. דצמבר 2020 (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

מקורבים מספרים לנו שלזוגתו של אבנר נתניהו היה תנאי אחד בלבד: לא להתראיין. בימים הקרובים, אם הכל יתנהל כשורה, אפשר להתחיל להתכונן לתמונות שלה בשמלת כלה ואנחנו תוהים מה שרה אומרת על זה.

View this post on Instagram

A post shared by Riki Dalal Couture (@rikidalal_official)

כזכור, לפני מספר חודשים ואחרי שחזרו מטיול רומנטי ביוון, אבנר ונוי עברו לגור ביחד בדירה במרכז הארץ. בשנה שעברה ורגע לפני פרוץ המגפה, נתניהו הצעיר הספיק להזמין את נוי בר להופעתה של ניקול ראידמן ושם השניים נחשפו לראשונה באירוע מתוקשר.