אחרי לא מעט שמועות סביב הנישואים של השניים, הבוקר דווח כי מיכל הקטנה ובעלה, ניר ויצמן, נמצאים בשיאו של משבר ביחסים. בשיחה בלעדית עם מיכל היא אמרה לנו כי "אין זוג שלא עובר משבר", וכעת היא יוצאת בתגובה נוספת בעמוד האינסטגרם שלה.

"היום הוא בוקר מאוד מיוחד עבורי, זהו יום הולדתם הרביעי של ריף וריי החיים שלי - ובמקום להיות כל כולי ברגע, יצא שההתמודדות קצת אחרת", היא כתבה. "האם זה באמת אפשרי לחיות חיים שלמים לצד אותו אדם, לנהל זוגיות, קריירה, ילדים ואהבה מבלי עליות וירידות?".

View this post on Instagram

A post shared by מיכל הקטנה (@michalhaktana)

"תאמינו או לא, אני וניר מאוד קנאים לפרטיות שלנו, מעדיפים שלא להכניס את כל העולם ואשתו לתוך הצלחת
וגם כשהמצב 'קשה' אנחנו שם אחד למען השנייה ולא הופכים לזרים ברגעי קושי. אנחנו חברים הכי טובים, תמיד היינו, תמיד נהיה. ואולי בגלל שאנחנו כל כל חשופים, המשבר נראה לעיני חוץ כל כך גדול כרגע, אבל זה בהחלט לא עוזר כשכל מדינת ישראל לוקחת חלק בזה".

הכוכבת המשיכה וכתבה על מצבם של השניים, ושלחה מסר מרגיע. "אנחנו רק בני אדם, בדיוק כמו כולם. אנחנו רבים, מתווכחים, כועסים, נפגעים, באים, הולכים, נשברים רק שאם השנים למדנו איך להתווכח, איך לריב נכון, איך לכעוס, מה כל אחד צריך בשעת משבר, מתי לקחת מרחק, מתי להתקרב, מתי לדבר ואיך לזקק את מה כל אחד צריך ולמצוא את מה שבאמת מפריע ובעיקר, לעבוד על זה קשה ולתקן ולשפר. כשיש אהבה זה הבסיס להכל! אז תודה רבה לכולם על הדאגה, זו רק המציאות וחלק בלתי נפרד מהחיים. ניר ואני ביחד, פותרים הכל, בזמן שלנו, בכבוד ובאהבה גדולה והכי חשוב, היום זה לא היום הנכון להתעסק בדברים האלה כי זהו היום של ריף וריי, הנס הפרטי שלנו, אנחנו מתרגשים בכל יום מחדש להיות הורים. להיות משפחה".