עמוד האינסטגרם של אייל גולן משמש אותו בעיקר בפרסום הופעות, תמונות מחייו האישיים עם הילדים ודניאל גרינברג ומדי פעם אפשר לראות גם עקיצות שקשורות לסכסוכים אישיים, אך הוא אינו מרבה לשתף את מאות אלפי העוקבים שלו בדעותיו בנושאים פוליטיים כאלה ואחרים.

 אתמול (ב') נודע כי בג"ץ קבע ברוב של שני שופטים מול אחד כי בית משפחתו של המחבל שרצח את החייל לא יעמוד בפני הריסה. "איש מבני הבית לא ידע ולא היה מעורב במעשיו של המפגע", אמר השופט בהחלטה ואילו בראיון לחדשות 12 אמרה אמו של עמית ז"ל כי: "אנחנו לא חינכנו את עמית להרוג, חינכנו אותו להגן על מדינת ישראל. הבן שלי נהרג היום בשנית בעקבות החלטת בג"ץ".

גולן החליט לחרוג ממנהגו ופרסם סטורי עם תמונת החייל, וכתב את דעתו האישית בנוגע להחלטת בג"ץ בנושא הריסת הבית בו מתגוררים בני משפחתו של המחבל. "מאז ומתמיד כיבדתי ואמשיך לכבד את החלטות בית המשפט בישראל", כתב גולן, "הפעם, אם יורשה לי, אני חייב להביע זעזוע מכך שבית המשפט הקשיב לבקשת המשפחה שממנה יצא הרוצח של עמית בן יגאל ז"ל".

אייל גולן מסיבת רווקים. מרץ 2020 (צילום: eyalgolan1


, instagram)
יוצא נגד החלטת בג"ץ. גולן | צילום: eyalgolan1 , instagram

"קשה לי עם ההחלטה שהתקבלה!", הוסיף גולן, "אני מכבד את בית המשפט ומעמדו, אך לדעתי חשוב לערוך דיון חוזר בהשתתפות הרכב מורחב. חשוב שנעמוד לצד הוריו של עמית בן יגאל ז"ל ולעשות הכל על מנת שמערכות הביטחון והחוק יוכלו לפעול להענשת בני משפחתו של הרוצח".

אייל גולן נגד החלטת בית המשפט. אוגוסט 2020 (צילום: אינסטגרם)
הסטורי שפרסם אייל גולן בנושא | צילום: אינסטגרם