בשחקנית לוסי דובינצ'יק, התאהבנו עוד בימיה כ"קלרה הקדושה", תפקיד שעליו זכתה בפרס אופיר עוד כשהייתה ילדה. מאז דובינצ'יק מספקת למדורי הרכילות לא מעט חומרים לכתוב עליהם, ובראשם ההתאהבות המסחררת שלה ושל בן זוגה, חגי פוקס.

כזכור, השניים הכירו בבית החולים "איכילוב" שבתל אביב, לאחר שדובינצ'יק התאשפזה במקום עקב נפילתה מהחלון. רק שבועות ספורים אחרי שהתאקלמה ותוך כדי שיקום פיזי, לוסי הכריזה על הריון ראשון מפוקס, וכמה חודשים אחרי הלידה הכריזה על עוד הריון. בימים אלה הזוג מגדל שלושה ילדים, אלמה הגדולה של לוסי, ושני ילדיה המשותפים עם פוקס, אור וניתאי.

בפוסט שפרסמה בפייסבוק שלה, לוסי כתבה לעוקביה על רוח התקופה הלא פשוטה, וקראה להם להתקשר אליה למספר האישי: "זה נכון שאנחנו כולנו נתונים במצב חדש, מפחיד מאד, ולגמרי לא יודעים מתי ואיך הוא יסתיים. יצאתי עכשיו לבית מרקחת להביא חיתולים ואוכל לשני התינוקות שלי והייתי בהלם כמה שהמדינה שלנו הפכה תוך כמה ימים למקום אחר לחלוטין, שמזכיר לי את רוסיה בימים הגרועים שלה".

View this post on Instagram

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

"אבל אני מוכרחה לשתף אתכם שבאופן אישי חוייתי משהו דומה לפני כ-3 שנים... בזמן שאצלי האדמה נשמטה מתחת לרגליים. הרחובות המשיכו להיות מלאים, אנשים רצו ממקום למקום, וחוץ מהמצב הכלכלי הקשה שנקלעתי אליו בזמנו, הרגשתי גם בדידות איומה. הרגשתי שנפלטתי מתוך המערכת ולא הצלחתי למצוא את הדרך לחזור לתפקוד הקודם והרגיל שלי. כל חיי הייתי אדם אופטימי מאד, אפילו אופטימית בצורה מעצבנת. באותה תקופה ממש לא הצלחתי למצוא את האופטימיות הזו שהכרתי כל כל מקרוב."

"אם לא היה די בכך שגם ככה חוויתי שבר מאד גדול, הדובדבן שבקצפת היה שהתרסקתי על הקרקע מקומה רביעית בזמן שארזתי את דירתי ביפו הייתי חסרת הכרה יומיים, וכשהתעוררתי מצאתי את עצמי בבית החולים כשמשפחתי הקרובה סביבי עם מבט מבועת בעיניים. ואז הבנתי שאם חשבתי מקודם שקשה לי, עכשו עוד הרבה יותר קשה".

"דווקא בתחתית הכל כך עמוקה הזו, פתאום יצר הההישרדות שלי עבד בכל הכוח. הבנתי שאולי לא אצליח שוב ללכת, והבנתי שמצפה לי שיקום מאד ארוך וקשה. אבל גם הבנתי כמה שאני שמחה שנשארתי בחיים . בשבילי, בשביל הבת המהממת שלי (בזמנו הייתה לי רק ילדה אחת, אלמה, שהייתה בת 10,מאז נולדו לי עוד שני ילדים מדהימים, אור שהיום בת כמעט שנתיים, וניתאי שממש בעוד כמה ימים חוגג יום הולדת שנה)".

View this post on Instagram

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

"ברגע שהלב שלי והמחשבות שלי התחילו להיות מלאים בחדוות חיים ואמונה - המציאות התחילה להיווצר מחדש, ובאופן לא פחות ממדהים, אפילו קוסמי ,המציאות פשוט התחילה להשתנות לנגד עיניי המשתאות. שבועיים בלבד אחרי הנפילה שלי פגשתי את חגי, שמאז ועד היום הוא בנזוגי, ואב שני ילדיי החדשים.

"נפגשנו במקרה בין שני הבניינים באיכילוב.. אני הייתי מרותקת למיטה בלי יכולת להזיז שום דבר חוץ מאשר את הראש, הוא נשאר איתי 4 חודשים במחלקת השיקום תוך כדי שאני לומדת ללכת מחדש, ותוך כדי שעברתי מסע ייסורים כדי לנסות ולחזור להיות כמה שיותר קרוב למה שהייתי לפני התאונה הנוראית הזו. ומה בעצם אני מנסה להגיד ולמה אני מספרת את כל זה?"

"גם אם המוות יבוא ויתקוף אותי ממש בזמן הקרוב, לפחות אדע שחייתי במלוא מובן המילה. כי אין לנו הרבה שליטה על המוות שלנו, אבל יש לנו לא מעט שליטה על הדרך שבה אנחנו חיים  ובעיקר על הדרך שבה אנחנו רואים וחווים אח החיים שלנו. אם מישהו מכם זקוק לשיחת עידוד או סתם שיחה, תרגישו חופשי להתקשר 0525602826".

View this post on Instagram

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on