התמונות של פאני בוזגלו, אחת מנשות המשפחה הכי מדוברת בחודשים האחרונים ומי שהייתה נשואה בעברה לאוהד בוזגלו ועל פי השמועות תככב לצדו בעוד ריאליטי ממש בקרוב, כשהיא מטיילת עם הרב מרדכי חסידים בלב ליבה של ירושלים, הצליחו לרשום לא מעט תגובות והתייחסות אתמול ברשתות החברתיות. 

אחרי שקיבלה תגובות כמו: "ככה מסתובבים עם רב?", "לא נורמלי איך שהיא התלבשה", "בחורה בלי כבוד" מעשרות אלפי גולשים, מקורבים מספרים לנו כי "הדברים הוצאו מהקשרם כדי לקדם את הרב חסידים על חשבונה של פאני. כל זמן הבילוי שלהם, הם לא היו רק שניהם והיו איתם עוד אנשים".

סובבים לבוזגלו מוסיפים שאתמול הייתה הפעם הראשונה שפאני והרב נפגשו וטוענים כי: "התדמית שהוצאה לה שלילית ביותר. היא לא מכירה את הצלם ולא ידעה שהיא הולכת להצטלם ויש תחושה שהדברים נעשו מבלי ידיעתה וללא הסכמתה". עוד הם טוענים, כי פאני לקחה את הדברים שנאמרו עליה ברשתות "קשה מאוד", ושעברו עליה 24 שעות לא קלות בכלל.

פאני בוזגלו
הפעם הראשונה שהם נפגשו. פאני והרב חסידים בירושלים | צילום: פול סגל
פאני בוזגלו והרב חסידים. אוגוסט 2020
ככה זה היה נראה בזמן הסיור. פאני בוזגלו, הרב חסידים ועוד חברים | צילום: פרטי

כזכור, הרב מרדכי חסידים מוכר וידוע בתור "הרב של הסלבס", ובעבר שמו נקשר גם לשמם של יהודה לוי, גיא זוארץ ויעל בר זוהר. חסידים נמצא בקשר יום-יומי עם התלמידים והמקורבים שלו, וזו לא הפעם הראשונה שהוא מעביר סיורים בעיר הבירה.

מטעמה של פאני בוזגלו נמסר בתגובה:

"אני סופגת המון תגובות, השפלות ועלבונות. הדברים יצאו מהקשרם לחלוטין. חבר טוב שלי הכיר בינינו, נפגשנו יחד עם עוד חברים אתמול לסיור, בו הייתי לבושה צנוע וכיבדתי את המקומות הקדושים בהם ביקרנו. נשגב מבינתי איך בן אדם שהכרתי חמש דקות לפני התמונות, הופך לרבי ומורי ובעודי צועדת ביום כיף אותו 'אחד' דאג לצלם צמוד ועשה לי אמבוש שגרם לבריונות ברשת כלפיי. התמונות המצולמות באייטם צולמו בממילא ולא בלב ליבה של שכונת מאה שערים".

מטעמו של הרב מרדכי חסידים טרם התקבלה תגובה.

 

פאני בוזגלו
"אמבוש שגרם לבריונות ברשת כלפיי" | צילום: פול סגל