לפני כשנה וחצי, שנים ספורות אחרי שהתגרשה מבעלה האחרון, אביבה תבורי הכירה את איש העסקים עופר ג'רסי, מנכ"ל "נובה מדיקל", דרך שיתוף פעולה מקצועי. למרות שבתחילת הקשר השניים ניסו להסתיר את מערכת היחסים הנוצצות מעייני המצלמות, בחודשים האחרונים השניים מדגמנים זוגיות נוצצת וימי שבת בבריכה המפוארת שנבנתה בוילה המשותפת ברמת השרון.

ג'רסי, כזכור, עלה אז לכותרות כבן הזוג של אביבה ומקורבים לאשתו טענו כי הוא עזב אותה למען תבורי אחרי קשר של שנים ושני ילדים שהביאו לעולם. תבורי, לעומת זאת, הכחישה והדגישה כי הם הכירו רק אחרי הפרידה מאשתו.

אביבה תבורי והחבר טסים לאמסטרדם (צילום: צילום פרטי)
פירקו את החבילה. אביבה ועופר | צילום: צילום פרטי

אחרי תקופה ארוכה של זוגיות פוטוגנית ומגורים משותפים, למערכת mako סלבס נודע לראשונה כי השניים החליטו להפריד כוחות בשבוע שעבר. מקורבים מספרים כי בין הזוג עמדו פערים שלא היה ניתן לגשר עליהם ובסופו של דבר נפלה ההחלטה - וג'רסי עזב את הבית הענק ביום חמישי האחרון.

רק לפני פחות משלושה חודשים תבורי התראיינה למגזין סוף השבוע של mako וסיפרה על הזוגיות שלה ושל עופר בהתרגשות: "הוא היה אחרי נישואים של עשרים שנה ואני גרושה שלוש פעמים, לא ידענו מה יהיה, אבל זה הצליח ובענק". רק בחודש שעבר תפסנו את תבורי וג'רסי מטיילים יחד ואוחזים ידיים באהבה גדולה, אך כעת תבורי המהממת, שבקרוב תחגוג את יום הולדתה ה-50, חוזרת לשוק הרווקים-הרווקות בתרועה גדולה.

מאביבה תבורי נמסר: "אין תגובה".

אביבה תבורי והחבר, פפראצי, ינואר 2021 (צילום: פול סגל)
אביבה תבורי ועופר ג'רסי | צילום: פול סגל