מאז שיצאה מבית "האח הגדול", לירז אסייג הצליחה לעורר לא מעט עניין, כותרות ולככב במדורי הרכילות השונים. בשנה החולפת רבים התעניינו בעיקר בחיי האהבה שלה, כשאסייג נכנסה למערכת יחסים עם שחר לבנגרונד, בחור שעבר התאמה מגדרית מנקבה לזכר, ואחיה של קים לבנגרונד ז"ל, שנרצחה בפיגוע בברקן.

בשבוע החולף אסייג עלתה לכותרות, אך הפעם בדברים שלא בדיוק קשורים לחיי האהבה שלה, אלא כי חשפה כי היא מוטרדת ע"י אישה שבחרה לא לפרסם את שמה לעת עתה. "אני מקדישה סטורי לפסיכופטית שלא מפסיקה להטריד אותי כבר יותר משנה וחצי", כתבה אסייג לעוקבים שלה באינסטגרם והצליחה להבהיל. "יש לך עד סוף היום לשלוח הודעת התנצלות לאנשים שכתבת להם אתמול, לשלוח לי צילום מסך ולצאת לי כבר מהחיים". אם זה לא מספיק, אסייג סיפרה כי יש נגד אותה מטרידה צו מבית משפט וכי משטרת ישראל כבר מעורבת.

"זה כבר כמעט שנה וחצי של הטרדה בלתי פוסקת", היא סיפרה היום בתכנית "פאולה וליאון" ופרצה בבכי במשך דקות ארוכות. "אני עוברת התעללות, אין לי מילה אחרת לתאר את זה. הודעות ואיומים בלי הפסקה - בוואטסאפ, במיילים, בחשבונות פיקטיביים באינסטגרם. היא שולחת הודעות לשחר בלי הפסקה. שחר ואני מתכננים לעבור לגור ביחד והלכנו לראות בית, היא הגיעה לבעלי הנכס וכתבה להם שקרים כדי שלא ישכירו לנו את הבית. היא מתעללת לנו בחיים ממש. היא רוצה להרוס ולחבל לי בחיים".

לירז אסייג מספרת בבכי על המטרידנית (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת 12)
"אני יודעת מי זאת וזאת התעללות". אסייג בדמעות בתכנית | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת 12

"שחר נשבר מזה, מתרסק מזה. אותי זה גומר", הוסיפה לירז. "זה מטורף. כתבו לו שהלוואי שיירצחו אותי כמו את קים, שהלוואי שמחבל יבוא וירה לי בלב. היא איימה עליו שתשים אותו בכיסא גלגלים, רק בשביל שלא נהיה ביחד. היא יודעת איפה אנחנו, מתי אנחנו, עם מי אנחנו נמצאים. חד משמעית היא עוקבת אחרינו. לפי ההודעות הבנו שהיא יודעת".

"אני יודעת מי זאת", היא הבהירה בדמעות. "כבר התלוננתי במשטרה, הגעתי עם זה עד לבית משפט, יש לי נגדה צו הרחקה. המשטרה נתנה לה אזהרה חמורה, אבל זה חד משמעית לא מספיק. זה ברור שהיא לא בסדר, בוודאות היא לא שפויה. אני מודיעה אם היא לא תפסיק, אפרסם את הכל - שמה, תמונה שלה, כל מה שהיא כתבה, הכל. כולם יידעו מי היא".