לפני כשבועיים, עם צאת האלבום החדש של אייל גולן וחצי שנה בלבד אחרי שילדה את בתם הראשונה והמשותפת מיאל המתוקה, דניאל גרינברג סיפרה לכולם שהיא נמצאת בתחילתו של הריון שני. גרינברג מתהדרת ב-370 אלף עוקבים ועוקבות ברשת החברתית וכנראה לא מעט מהן כבר הספיקו להפציץ אותה בשאלות על השינויים שהיא עוברת.

בפוסט חדש שהעלתה, גרינברג שיתפה את סימני המתיחה שמעטרים את גופה והתגאתה בהם. "סימני החיים!
אני מקבלת המון הודעות עם השאלה: 'האם נשארו לך סימני מתיחה כתוצאה מההריון?'", כתבה וענתה: "אז כן אהובות שלי ועם כל סימן אני חייה בשלום, מסתכלת עליהם במראה ואמנם אין כמו בטן חלקה אבל תוך שניות אני מודה לאלוהים גם על הסימנים האלה".

"אישה עוברת כל כך הרבה שינויים עם עצמה בתקופת ההריון, בין אם זה ויזואלית או נפשית, מהחודש הראשון את כבר עסוקה בלמרוח כל סוג של קרם/שמן בתקווה שלא יופיעו ה'פיצוצים' בבטן ולמרות כל מה שתעשי בסופו של דבר גם לעור שלנו יש סטופ ועובר שצריך להמשיך לגדול ולהתפתח וכל זה בתוכנו".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

"אתן קולטות איזה מכונה גאונית אנחנו? אנחנו יוצרות חיים בתוכנו. כל שינוי הוא מקפצה שמקרבת אותנו לרגע המיוחל, כל שינוי פתאום הופך ללא רלוונטי כשאת יודעת מה ההקרבה ומה המתנה שאת זוכה בה לאחר תשעה חודשים. אני קוראת להם סימני החיים. אני גאה ואוהבת כל אחד מהם והכי חשוב שאני שלמה איתם. אז מלכות, תתגאו גם במה שלא נוצץ כי הוא בהחלט שווה זהב והכי חשוב זה שתאהבו את עצמכן בכל מצב".

View this post on Instagram

A post shared by Daniel greenberg golan (@danielgreenberg_golan)