מסיבת יום ההולדת של טיטי איינאו שנערכה בסוף השבוע הקודם לא יורדת מהכותרות: אחרי שכלת המסיבה, טיטי, גילתה שהיא בעצמה נדבקה בנגיף הקורונה, בעקבותיה הגיעו האבחונים של שאר המוזמנים וביניהם, נכון לעכשיו, טום אביב (שאובחן כגבולי), שי מיקה ואירה דולפין. פוסט שעלה בפייסבוק איגד תמונות של טיטי וחברות שלה מתנשקות וכותרתו הייתה: "לא יודע אם יצא הספר 'איך בטוח לחטוף קורונה ב-300%', אבל ברור לי שטיטי תכתוב אותו". הפוסט הזה, כך מתברר, ממש לא מצא חן בעיני המצולמות.

רגעים ספורים אחרי שעלתה התמונה, כותב הפוסט קיבל פניה אישית מאורן דולפין, בן הזוג ואב ילדיה של מאמנת הסלבס, אירה דולפין שמצולמת גם היא כשהיא מנשקת את חברתה הטובה טיטי בפה. התמונות, כך ציין דולפין כשפנה למפרסם הפוסט, מציירות מצג שווא בו נדמה כי ביום ההולדת של טיטי שנחגג בצל ההנחיות אירה וטיטי התנשקו, כשבפועל מדובר בתמונה ישנה.

הפוסט על טיטי והקורונה. יולי 2020
"איך להידבק בקורונה". הפוסט שנמחק מהפייסבוק | צילום: צילום מסך מפייסבוק

אורן לא חסך ואיים על הכותב הפוסט בתביעה משפטית עד שהוא ירד מהאוויר. למרבה ההפתעה, התמונה עלתה שוב לרשתות כשאורן שיתף אותה וציין שהתמונה של אירה וטיטי צולמה באירוע אחר ולא במסיבת יום ההולדת.

כותב הפוסט, ששמו שמור במערכת, החליט לא להניח לנושא וכתב בתגובה: "פוסט טיטי איינאו (המצויין אם יורשה לי להחמיא לעצמי) ירד כי קיבלתי איומי תביעה בפרטי מבעלה של מאמנת סלבס. מה שמעצבן אותי זה שאחרי שאני מקבל את הדרישה הבריונית והמשתיקה שלו כי אין לי עכשיו זין או כסף לפיצויים האדון מעלה פוסט שיימינג עליי, עם שמי, אצלו בעמוד".

"גם השתקת אותי שלא בצדק, גם נהגת בבריונות וניצלת את יחסי הכוחות בנינו שנוטים לכיוונך, גם קיבלת את שלך
ועדיין חשוב לך לעשות לי את השיימינג הזה קבל עם ופיד", כתב ועוקביו, והחליט גם לא לחסוך מהם את דעתו על הדבקות הסלבס ההמוניות: "מעצבן אותי שסלבס ארצנו שנהנים בשגרת היום יום שלהם מהטבות, חינמים, השקות, יח"צ וכסף - מתעצבנים כשהסלביות הזו מתפוצצת להם בפרצוף. אחרי שחגגו בכל הזדמנות אפשרית, שברו כל הנחיה, השתינו על הקורונה ועוד פרסמו את זה בכל סטורי אפשרי, הם מתחרפנים כשמתמקדים בהם בגל הקורונה השני".

אירה דולפין
בסופו של דבר גם היא נדבקה בקורונה. אירה דולפין | צילום: פרטי

"נמשיך לצחוק עליכם כי זה כיף ומתבקש, נמשיך להתעסק בכם ובקורונה הספציפית שאתם חטפתם כי היא יותר מעניינת משל שאר פשוטי העם. אתם סלבס, זה כל מה שרציתם, לא? להיות במרכז העניינים ושנרייר עליכם כל היום אז הנה - זה בדיוק מה שאנחנו עושים. קבלו את זה בהקשרים טובים, קבלו את זה בהקשרים רעים ותפסיקו לאיים בתביעות".

 

מאורן דולפין נמסר בתגובה: "לא איימתי עליו בגלל ההומור, אין בעיה שיסתלבטו על הסלבס. הוא רצה להעביר נקודה, והוא לא הסתפק בתמונה של טיטי מתנשקת עם שני (שצולמה ביום ההולדת), הוא נבר וחיפש תמונות של נשיקות לפני שנה ולפני שנתיים ופרסם את הכל במקבץ אחד בשביל להטעות. זאת הבעיה שלי, לא הסתלבט. הוא יצר מצג שווא שיקרי כאילו כל המסיבה הם התנשקו שם והפיצו את הקורונה בעולם. בגלל זה איימתי עליו ובגלל זה פרסמתי את הפוסט אחרי שהוא הוריד. שכולם ידעו שגם אנחנו יכולים לעשות שיימינג. תפסיקו להסתכל על הסלבס כמו מיליונרים שחיים טוב, אנחנו קמים בבוקר לעבוד קשה כמו כל אחד אחר".

מטיטי איינאו טרם התקבלה תגובה לידיעה.