זה רק אנחנו שסרי לנקה הפך להיות היעד האקזוטי החם של העונה? אם לשפוט על פי עמודי האינסטגרם של כל הכוכבים הכי גדולים - חד משמעית כן, אך ההימצאות של כולם (או לפחות רובם) על האי לא מקרית.

בימים האחרונים נחתו בסרי לנקה הפרזנטורים של פוקס - שלומית מלכה, ניב סולטן ותומר קאפון, יחד עם בני זוגם - יהודה לוי, מאור שווייצר ואורטל בן שושן בהתאמה - כדי לנפוש אך גם להצטלם לקמפיין החדש של מותג האופנה על רקע הנופים הכחולים-ירוקים. עם זאת, זו לא הייתה העצירה הראשונה של מלכה ולוי, שבתום שבועיים הרחק מהרשתות החברתיות חשפו כי הספיקו לבלות גם בתאילנד, אך לא יכלו לשתף בכך את העולם בגלל תקלה קטנה.

מה בדיוק קרה שם? ובכן, יש שיגדירו את זה כסיוט הכי גדול שלהם - המכשירים הסלולריים שלהם נפלו למים והפסיקו לעבוד, אך כיאה להם, הם הצליחו להפוך את הלימונים ללימונדה.

"נסענו לחופשה בתאילנד לנקות את הראש, והנה ביום השלישי לטיול נפלו לנו שני הפלאפונים למים והפסיקו לעבוד. אוקיי, מה עושים? הקול הראשון והאימפולסיבי שהופיע בראש הביא איתו כעס ואשמה על חוסר האחריות ורצון 'לתקן את הטעות', ולקנות פלאפון חדש מיד כדי שנוכל לתקשר עם העולם. 

צילומי פוקס בסרי לנקה (צילום: גיא קושי ויריב פיין)
ועכשיו בסרי לנקה | צילום: גיא קושי ויריב פיין

"אבל אנחנו יודעים שזה לא הקול היחיד שיש לנו בראש. הוא פשוט עושה הכי הרבה רעש. אז במקום להיסחף אחריו, נתנו לו להביע את דעתו והמשכנו להקשיב. מסתבר שמתחתיו מתחבא קול שקט ורגוע, שכמעט לא שומעים אותו בתוך בליל המחשבות הבלתי פוסק, ונראה שזה לא מטריד אותו.

"הוא לא מנסה להרים את הקול כדי שנשמע אותו או לעשות עלינו מניפולציה כדי לשכנע אותנו בדעתו. הוא פשוט שם, ואם נרצה להקשיב נצטרך להיות בשקט. אז ברגע של שקט הצלחנו לשמוע אותו אומר לנו 'תרגעו, זו לא טעות. אתם מתקשרים עם העולם ברגע זה'. פתאום הכל נרגע והתבהר. קיבלנו בדיוק את מה שרצינו במתנה! רצינו חופש - קיבלנו חופש. הזדמנות אמיתית לנקות את הראש בדיוק כמו שביקשנו. ברגע שהבנו את זה החלטנו להתמסר לגמרי ולשחרר את הפלאפונים לשבועיים. בתקופה הזאת היינו ב-100% נוכחות בכל רגע. קשה לתאר במילים את תחושת האושר והנינוחות שנובעת מזה. 

צילומי פוקס בסרי לנקה (צילום: גיא קושי ויריב פיין)
מיץ, מישהו? קאפון | צילום: גיא קושי ויריב פיין

"אבל למה אני כותבת את זה כאן?", המשיכה מלכה, "לא כדי לשתף אתכם בקולות שיש לי בראש (שאני בטוחה שיש גם לכם) וגם לא כדי לשכנע אתכם לזרוק את הפלאפון למים (למרות שזה כשלעצמו יכול להיות מאוד משחרר). אני כותבת את זה כתזכורת לעצמי ולכל מי שקורא את זה, שהעולם תמיד בעדנו ולא נגדנו כמו שלפעמים אנחנו נוטים לחשוב. אלו אנחנו שמתנגדים, וההתנגדות פשוט משתקפת לנו בחזרה.

"זה יכול להיות מקרה שולי כמו פלאפון שנופל למים ויכול להופיע גם כמקרה כואב ורגיש יותר במציאות שלנו. אם נצליח לייצר את השקט הזה בראש, אפילו לרגע, ונלמד להקשיב באמת במקום למהר להתנגד ולהצטדק, נגלה את הסדר העמוק של הדברים. אם רק נוכל לשחרר את האחיזה - נהיה פתוחים לקבל את המתנה. כאן למעלה התמונה האחרונה ובערך היחידה שיש לנו מהטיול. אבל התובנה - אחת מיני רבות".

צילומי פוקס בסרי לנקה (צילום: גיא קושי ויריב פיין)
נמסים ממך. סולטן | צילום: גיא קושי ויריב פיין

צילומי פוקס בסרי לנקה (צילום: גיא קושי ויריב פיין)
הלו, קאובוי | צילום: גיא קושי ויריב פיין