הפרידה בין טום אביב (31) לגל גברעם (18) ממשיכה לעורר עניין. אחרי שכתבה פוסט וכתבה כי טום הוא אהבת חייה ו"זה לא עניינכם למה נפרדנו", גל פגשה את טום בשבוע האחרון באירוע עמוס אנשים - שם נולדה דרמה נוספת.

לפי נוכחים במקום, גל וטום נתקלו זה בזו וריב קולני פרץ בין השניים. תוך דקות ספורות הרוחות התלהטו, עד כדי כך שמי שהיה סביבם שמע את טום מאשים את גל ואומר לה לשים את הקשר ביניהם מאחוריה ושתפסיק לדבר עליו בכל הזדמנות. גל, כצפוי, לא עברה על כך בשתיקה וענתה בטונים זהים.

טום אביב וגל גברעם
לא רגועים. טום אביב וגל גברעם בימים יפים יותר | צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של גל גברעם

"הוא צעק עליה שתפסיק ללכלך עליו ושתפסיק עם הכתבות וכל הכעס והדרמות", מספר נוכח במקום ששמע את הדברים. "זה היה נראה שלמרות שעברו כמה שבועות מאז הפרידה, עדיין יש ביניהם לא מעט כעס ואמוציות. זה לא נגמר בטוב".מקורבים לשניים מבהירים כי אמנם עבר זמן מהפרידה, אבל זה לא באמת נגמר ויש עוד דם רע בין טום לגל. עוד מוסיפים מקורבים כי נראה שזה לגמרי הסוף ביניהם ואין סיכוי שהם יחזרו, אבל בינתיים כל מפגש בין גל לטום מעורר המון רגשות ואפילו באירוע בו היו לא מעט אנשים סביבם - הם לא הצליחו לעצור את הריב הקולני.

נוכחים במקום מספרים כי זמן קצר אחרי הריב, טום ניגש לגל וניסה להרגיע את הרוחות בחיבוק קצר ועזב את המקום. השניים, כזכור, ניהלו מערכת יחסים במשך מספר חודשים. תחילה הם הכחישו וניסו להתרחק ממצלמות, אך עם הזמן הזוגיות הפכה למתוקשרת וסוקרה לא מעט בכלי התקשורת.

טום, מה יהיה?

"אני מאוד אוהב ומעריך את גל. לפעמים יש סיטואציות אמוציונליות בחיים. אבל העיקר שזה נגמר בחיבוק".

מגל גברעם נמסר:

"אין תגובה".

גל גברעם, טום אביב
גל גברעם, טום אביב | צילום: מתוך האינסטגרם של טום אביב, מתוך האינסטגרם של גל גברעם, instagram