זה כבר שנים שאנחנו רגילים לראות את מיס עולם לשעבר לינור אברג'יל כאישה דתייה נשואה לאורון חלפון, אמא מכוסת ראש המתלבשת צנוע ושומרת מצוות. אך האם ילדיה יודעים כיצד נראתה בימים שלפני, אי שם לפני עשור?

רגע לפני שתעלה על במות ברחבי הארץ עם מופע החנוכה בהשתתפותה, "עולם האגדות", אברג'יל התראיינה הבוקר (ד') לתכנית הבוקר של ניב רסקין (קשת 12), סיפרה על השוני בין העולמות, התגובות שהיא מקבלת עד היום מאנשים ברחוב והסיבה שהיא עוד לא חושפת את ארבעת ילדיה - עודד, נתנאל ואביגיל בת החמש.

"הילדים רק שואלים איך מכירים אותי אבל אני לא מספרת להם כל כך. מבחינתם, אני האמא הכי טובה בעולם, אז זה מתברר להם רק אם הם שומעים מחמאה כזו או אחרת, אבל אין להם מושג".

View this post on Instagram

A post shared by Linor Abargil (@linorabargil) on

יגיע רגע שהם יגלו שאמא שלהם היתה מיס עולם, שזה מדהים עבור ילד. את מוכנה לזה? איך לספר להם את זה?

"כן, יבוא יום שהם יגלו שאמא שלהם היתה מיס עולם, ואני לא יודעת מה זה יעשה להם. אני די מחנכת אותם לשים דגש פחות על החיצוניות ויותר על המידות הטובות והמעשים. אני מאמינה שיהיה להם נחמד שמכירים את אמא, אבל לא מעבר. להם זה יותר אכפת שהייתי המלכה הרעה ב'שלגיה' או תפקיד אחר".

את החזרבה בתשובה היא החלה כבר לפני כמה שנים, אך לא ויתרה על הקריירה. כיום היא ממשיכה לדגמן ולפתח את תחום המשחק בעולם הילדים. אך כיצד זה מסתדר עם אורח החיים השמרני שלה? "אני שחקנית המון שנים וברגע שהתחלתי לשמור קצת על יותר צניעות - היה יותר קשה למצוא תפקידים שיכלו להגשים את הרצונות האומנתיים שלי.

View this post on Instagram

חנוכה בקרוב...

A post shared by Linor Abargil (@linorabargil) on

"עולם הילדים פתר לי חלק בזה, מקום שאני יכולה להרגיש בו בנוח. הוא משחרר אצלי משהו בנפש שהוא נורא כיף בתור אמן, שרוצה להיות על הבמה. זה משהו שהוא חלק ממני ואני לא יכולה להתכחש אליו".

מצאת את עצמך מקבלת תפקידים שמאוד רצית ובגלל סצנה אינטימית כזו או אחרת בחרת לומר לזה לא?

"כן, המון תפקידים בעייתיים שיש בהם מגע ואינטימיות. אבל אני לא מרגישה שוויתרתי, כי מבחינתי זה שחור או לבן - זה לא משהו שיש בו אמצע, ואני יודעת שהתפקיד הנכון בסוף יגיע. הוא פשוט צריך להיות ממש ממש איכותי".

View this post on Instagram

בקיץ זה אף פעם לא צבעוני מידי!!!!!!

A post shared by Linor Abargil (@linorabargil) on

למרות שחלפו כבר הרבה שנים מאז ההתחזקות שלך, אנשים עדיין עוצרים אותך ברחוב? שואלים, מביטים, כי רגילים ללינור אברג'יל, מיס עולם?

"חשבתי שזה יפסיק באיזשהו שלב ושהכיסוי והבגדים יעשו מעין הסוואה. לעיתים זה עובד אבל רוב הפעמים לא. אין לי בעיה עם זה, אני די גדלתי עם זה ואני מכבדת ואוהבת את זה. זה חלק ממי שאני".