מעיין אדם ממשיכה לייצר כותרות, אך הפעם דווקא לא מדובר באחת שקשורה לפרידה המתוקשרת שלה מבן זוגה (לשעבר), אסיף אלקיים, אלא דווקא בשל פתיחת חזית מול כוכבת הרשת והשחקנית בת ה-17, קים אור אזולאי.

הכל החל אתמול (ב'), כשל"חדשות הבוקר עם ניב רסקין" (קשת 12), בה עובדת אדם כפאניליסטית, הוזמנה אגם בוחבוט בת ה-15. במהלך האירוח, הם דיברו על הקשיים להתבגר בצל הפרסום, ועל השלכותיו על הלימודים. במהלך השיחה, אדם השתמשה באזולאי כדוגמה למפורסמת צעירה שטוענת כי הלימודים מיותרים כשאת ככוכבת מצליחה.

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

הדיון הגיע עד אזולאי, שבחרה לפרסם פוסט בעמוד האינסטגרם (בו עוקבים אחריה כחצי מיליון אנשים), בו טענה כי "התקשורת מסלפת" וביקשה לתקן את טעותה של המגישה. "מעיין אהובה שלי, היום בתכנית של ניב רסקין השתמשת בשמי במשפט 'קים אור אזולאי טוענת שלא צריך ללכת לבית הספר כי יש לה כבר קריירה'. לרגע חשבתי שלא שמעתי נכון, או שאני מדמיינת, אבל לא. אז אתקן אותך.

View this post on Instagram

תקשורת מסלפת . מעיין אהובה שלי , היום בתוכנית של ניב רסקין השתמשת בשמי במשפט " קים אור אזולאי טוענת שלא צריך ללכת לבית הספר כי יש לה כבר קריירה" . לרגע חשבתי שלא שמעתי נכון , או שאני מדמיינת, אבל לא. אז אתקן אותך. אני לומדת במסגרת פרטית כי הלימודים חשובים לי. כל הבגרויות שלי הן ב5 יחידות. עיתונאי אמיתי עושה תחקיר!!! ומסתמך על עובדות בשטח... אז בואי נעשה סדר בעובדות: אני גם שחקנית וגם תלמידה וגם רק בת 17 שעושה הכול יחד...מעולם לא יצא מפי משפט המעודד נשירה מהלימודים. להפך , אפשר לרדת באינסטגרם שלי ולראות את הפוסט שכתבתי בסוף שנה שעברה, על כמה אני חושבת שלימודים זה חלק בלתי נפרד ואסור לוותר עליו. #האמתצריכהלהיאמר @nivraskin @keshet12 @maayanadam.

A post shared by KimOr - קימאור (@kimorazulay) on

"אני לומדת במסגרת פרטית כי הלימודים חשובים לי. כל הבגרויות שלי הן בחמש יחידות. עיתונאי אמיתי עושה תחקיר! ומסתמך על עובדות בשטח. אז בואי נעשה סדר בעובדות: אני גם שחקנית וגם תלמידה וגם רק בת 17 שעושה הכול יחד. מעולם לא יצא מפי משפט המעודד נשירה מהלימודים. להפך, אפשר לרדת באינסטגרם שלי ולראות את הפוסט שכתבתי בסוף שנה שעברה, על כמה אני חושבת שלימודים זה חלק בלתי נפרד ואסור לוותר עליו".

אדם, שתויגה בפוסט, מיהרה לקחת את דבריה בחזרה ולהתנצל בפני הכוכבת הצעירה. "טעיתי", אמרה בסטורי שהעלתה זמן קצר לאחר מכן. "הזיכרון שלי הטעה אותי - קים לומדת בכל הכוח אבל במסגרת פרטית ומותאמת... יש לי המון הערכה אליה... אמרתי לה שטוב שהיא כתבה את הפוסט הזה כדי לתקן את הרושם המוטעה שהותרתי, שאני מתנצלת ושאני אוהבת אותה".

התגובה של מעיין אדם לקים אור אזולאי, נובמבר 2019 (צילום: מתוך סטורי)
התנצלותה של אדם | צילום: מתוך סטורי