סוף השבוע האחרון לא היה קל במיוחד, אחרי שקראנו את הפוסט החושפני של אליאב אוזן, בו דיבר לראשונה על הפרידה מדנית גרינברג בשני פוסטים ארוכים, שעסקו בהחלטה לפרק את הזוגיות שסוקרה לעיני המצלמות במשך שנים וברצון לרדת למחתרת אחרי שנים מתחת לאור הזרקורים.

כמוהו, גם גרינברג נמנעה מלהתראיין והעדיפה שלא להגיע לאירועים עמוסי אנשים, אך אמש (א') היא סוף סוף החליטה לשבור שתיקה ולצאת החוצה לרגל אירוע השקת שיתוף הפעולה בין רשת מוזס עם השף יובל בן נריה.

הגעתה של הכוכבת לערב המתוקשר נקבעה עוד לפני הפוסט שפירסם הפרוד הטרי - שלמעשה גם הפך לתגובה ראשונה מטעמו של הזוג - אך אין ספק שמדובר בטיימינג מדויק מבחינתה כדי לשתף את הצד שלה בסיפור.

איך את מרגישה אחרי הפרידה? איך התחושה?
"אני מרגישה בסדר גמור, קצת קשה. אתה יודע, פרידה. ימים לא פשוטים. ימים מבולבלים, אבל הכל טוב".

מה את חושבת על הפוסט שאליאב פרסם?
"פוסט מהמם, פוסט נכון. מרגישים שזה בא מבפנים, מהלב. אני גאה בו שהוא הצליח להוציא את זה".

פחדת לבוא לאירוע?
"לא! מה יש לי לפחד? למה? הכל טוב".

מאז שהתחיל כל הסיפור נעלמת קצת...
"כן, זה היה מבחירה. צריך לעכל את זה, להבין מה קורה עכשיו. שואו מאסט גו און. זו העבודה שלי בסוף".

בא לך לשתף אותנו למה נפרדתם? מה קרה?
"ממש לא בא לי לשתף אתכם".

ויש סיכוי לקאמבק?
"אי אפשר לדעת".

כזכור, לפני כחודש נאלצנו לבשר לראשונה את הבשורה המרה שהיממה רבים, על כך שאוזן וגרינברג החליטו להיפרד אחרי חמש שנים ביחד, ושלוש שנים כזוג נשוי. מאז הספיקו להתפרסם לא מעט שמועות בטענה שמדובר בתרגיל שיווקי, אך השניים סירבו להתייחס לדברים בייחוד לנוכח העובדה שרק מספר ימים לפני כן בילו בחופשה רומנטית מעבר לים.

עכשיו, למרבה הצער, כבר אין ספק כי מדובר בסופה של הזוגיות וכל פנטזיה על קאמבק שהספקנו לדמיין התפוגגה סופית בעקבות הפוסט הנ"ל והחיזוקים מצדה של גרינברג. העיקר שתהיו מאושרים, הא?

דנית גרינברג (צילום: צ'ינו פפראצי)
"ימים לא פשוטים". דנית גרינברג | צילום: צ'ינו פפראצי