דווקא כשה-BFF אדל בספלוב נמצאת הרחק ממנה, שי מיקה מציינת את יום הולדתה ה-26 ואת החגיגות היא החלה כבר בלילה שלפני, כשהגיעה למסיבת הפתעה מלאה בכל החברות הכי טובות.

זוכת "האח הגדול" לשעבר הגיעה אמש למתחם הקריוקי "מי און דה מייק" למה שחשבה שיהיה בילוי מצומצם, כשלפתע גילתה את כל מעגל החברות שלה, שחיכו לה במקום עם הפתעה ענקית. 

שי מיקה חוגגת 26 (צילום: אביב חופי)
הפתעה! | צילום: אביב חופי

על אף שהפכה בשנים האחרונות ליקירת האירועים המתוקשרים, והתערבבה היטב בתעשייה עם כל מי שחשוב, את יום הולדתה היא חגגה דווקא באופן מצומצם עם חברות אנונימיות יחסית, למעט יוצאות "המירוץ למיליון" - אן זיוי, עדי כרמלי וירדן ויזל - שאירגנו את האירוע יחד עם חברותיה הטובות של שי מיקה.

כבר לא בת 16.... לא מאמינה 26!!!! מתרגשת, גאה ובעיקר מודה לה' על מי שאני היום.. שתמיד הוכיח לי שברגעים הכי קשים קורים הדברים הכי יפים בחיים. אז אאחל לי לשנה הבאה.. להתבגר עוד קצת, להישאר מי שאני ובעיקר להמשיך להיות ילדה של אהבה. אוהבת אתכם! תודה!

A post shared by שי מיקה - Shay Mika (@shaymika) on

חדי העין ודאי יבחינו כי הבלונים ברקע לחגיגה מציינים את המספר "25" - בעוד שהכוכבת בכלל חוגגת יום הולדת 26. אז מה קרה שם? מתברר כי על הפאדיחה המשעשעת אחראיות חברותיה של שי מיקה, אבל היי - תמיד אפשר להתנחם שזה לא היה "27", לא ככה? 

שי מיקה חוגגת 26 (צילום: אביב חופי)
גם הן פה. ויזל וזיוי | צילום: אביב חופי
שי מיקה חוגגת 26 (צילום: אביב חופי)
נראה לנו שהתבלבלתם | צילום: אביב חופי
שי מיקה חוגגת 26 (צילום: אביב חופי)
אבל מה זה משנה, העיקר שהיא שמחה | צילום: אביב חופי
שי מיקה חוגגת 26 (צילום: אביב חופי)
נפגש ב-27 | צילום: אביב חופי